registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola Masarykova okruhu Kurz bezpečné jízdy pro aktivní motorkáře
string(3) "671"

o kurzu

 

Motoškola - kurz pro ty, kteří to na motorce myslí vážně

Nezáleží, jestli je pro vás motorka jen občasný koníček, pravidelná zábava, nebo každodenní dopravní prostředek. Nezáleží, jaké máte zkušenosti a kolik kilometrů jste už na motocyklu najezdili. Nezáleží ani na tom, jestli jezdíte na dvacet let staré cestovní hondě, nebo nejnovějším supersportu. Motoškola na Masarykově okruhu je určena pro všechny, kteří si chtějí jízdu na motorce maximálně užít a zároveň neohrozit sebe ani své okolí.

Proč právě Motoškola na Masarykově okruhu?

Unikátní prostředí závodního okruhu MotoGP
Praktická výuka probíhá v Motoškole na Masarykově okruhu - na stejné dráze, po které jezdí největší světové legendy MotoGP a která hostí každý rok Grand Prix České republiky i závod Mistrovství světa Superbike. Masarykův okruh vám nabízí 5,4 kilometru dokonalého asfaltu a dostatečně dimenzovaná bezpečnostní opatření. Na Masarykově okruhu si můžete bez rizika nacvičit správné chování  v krizových situacích a zjistit, kde jsou limity vás samotných a především vaší motorky.

Respektované osobnosti v instruktorském týmu
Místo mentorování učitelů z autoškoly vás v Motoškole Masarykova okruhu budou vyučovat skuteční motorkáři. Instruktorský tým vede Pepa 'Sršeň' Šiler, motocyklový kaskadér, držitel několika světových rekordů a testovací jezdec motorek. Na vybraných kurzech jako instruktor praktických jízd působí v současnosti nejlepší český motocyklový závodník Karel Abraham. Tým doplňují šéfredaktor časopisu Motohouse a testovací jezdec Karel Táborský a nově Petr Jandovský. Všichni instruktoři mají zkušenosti se všemi typy motorek a ročně najezdí až desetitisíce kilometrů v běžném provozu i po závodních tratích.

Individuální přístup k účastníkům
Díky početnému týmu se mohou instruktoři věnovat účastníkům individuálně. To je důležité zejména při jízdách po závodním okruhu. Každý účastník má možnost projet trať přímo za instruktorem, který mu pomáhá hledat správnou stopu a nacvičit si správné návyky při ovládání motorky.


HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
ENDURO Motoškola

Naučte se ovládat svoje cestovní enduro v lehkém i těžším terénu. Na terénním polygonu v areálu Masarykova okruhu si vyzkoušíte různé typy terénních překážek a naučíte se je s přehledem zdolávat. Kurzem vás provede Pepa Kulhavý, zkušený závodník v enduro a motokrosových disciplínách a účastník šestidenní.

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více