Firemní klientela

Masarykův okruh, to nejsou jenom závody. V multifunkčním areálu pro vás rádi zorganizujeme firemní akci, při které je nuda v Brně jenom prázdný pojem.

Přestaňte recyklovat stále stejný program vašich firemních akcí. Dejte svým klientům nebo zaměstnancům příležitost naplno zažít genius loci světové závodní dráhy, kde nuda nemá šanci.

Náš produkční tým pro vás a vaše hosty najde to nejlepší řešení. Prozraďte nám vaši představu. Zábavu, komfort a adrenalin potom namícháme přesně podle vašich představ.

Ukažte klientům, že vám na nich opravdu záleží. Neberte je na golf, dejte jim ochutnat pořádnou dávku adrenalinu.

Připravíme pro vás akční program, stejně jako prvotřídní catering a konferenční prostory pro formální část dne.

Umíte si představit lepší způsob, jak prolomit ledy?

Odměňte zaměstnance za jejich usilovnou práci a zároveň je motivujte k dalším výkonům.

Dopřejte jim adrenalinový zážitek na závodní dráze nebo nenahraditelné školení bezpečné jízdy na Polygonu Brno.

Doprovodné aktivity jako kaskadérská show, motokárové závody nebo simulátor F1 jsou samozřejmostí. Stejně jako prvotřídní catering.

O takové akci se na firemních chodbách bude mluvit ještě dlouho.

Uveďte nový model auta nebo motorky s patřičnou parádou.

Provezte vaše klienty nebo novináře po legendární závodní dráze, ať naplno vyzkouší, co vaše novinka dokáže.

Na moderním Polygonu Brno všem důležitým lidem můžete nabídnout zážitek z vozidla v nejrůznějších dopravních situacích. Ukažte, že právě tenhle stroj smyk nebo aquaplanning zvládne levou zadní.

Nudné prostředí, studená káva, nekonečně dlouhé schůzky bez výsledku. Tomu je konec!

Vaše obchodní jednání doplňte o adrenalinový program a máte vyhráno.

K dispozici vám dáme naše konferenční místnosti a jako zásadní bonus, který pozitivně ovlivní výsledek jednání, přihodíme závodní zážitek.

Jste připraveni posunout obchodní jednání na vyšší úroveň?

Na co se můžete těšit

Možností, které multifunkční areál Automotodromu Brno nabízí, je nepočítaně. Ukažte, že děláte věci naplno. Nechte si připravit takovou firemní akci, o které si ještě dlouho potom budou lidi povídat na chodbách.

Závodní dráha

Závodní dráha

Závodní dráha

Zážitek na celý život. Tím je bez přehánění jízda po legendární závodní dráze, kde se každý rok prohání ti nejlepší světoví piloti šampionátu MotoGP.

Naštěstí nemusíte být Valentino Rossi, abyste si trať mohli projet. Zajistíme vám sportovní vůz nebo silnou motorku s profesionálním instruktorem, aby byl váš závodní prožitek stoprocentní. Na trať vás pustíme i ve vlastním autě.

Motokárová dráha

Motokárová dráha

Motokárová dráha

Motokáry jsou neuvěřitelně návyková činnost!

Tím spíš na naší členité trati, kde v sobě probudíte závodníka. K dispozici vám jsou silné motokáry, časomíra a spousta zatáček, ve kterých si užijete spoustu vypjatých soubojů.

Centrum bezpečné jízdy

Centrum bezpečné jízdy

Centrum bezpečné jízdy

Krizové řízení není jen pro manažery. Na moderním Polygonu Brno vás chytlavou formou připravíme na nástrahy běžného silničního provozu.

Věděli jste, že velké části dopravních nehod se dá předejít, pokud víme jak zareagovat? Začíná to u správného posezu za volantem a končí zvládnutím aquaplanningu nebo smyku.

Škola bezpečné jízdy je zábava, co má smysl.

Další adrenalinový program

Další adrenalinový program

Další adrenalinový program

Jako správná továrna na adrenalin vám vzrušujících zážitků zprostředkujeme mnohem víc.

Zažijte prvotřídní kaskadérskou show předních českých stunt riderů. Naučte se driftovat ve speciálně upraveném autě. Usedněte virtuálně do monopostu F1 a na propracovaném simulátoru si užijte jízdu po Masarykově okruhu. Nechte se v rámci ekxurze provést celým areálem a nahlédněte pod pokličku provozu závodní dráhy.

Je jen na vás, co všechno budete chtít stihnout.

Ubytování

Ubytujte se přímo v areálu Masarykova okruhu. GRID hotel nenabízí jenom výhled do poslední zatáčky závodní dráhy, ale hlavně čtyřhvězdičkový standard.

Díky ubytování přímo v srdci areálu váš firemní program hravě naplánujete až dlouho do noci nebo několikadenní.

K dispozici je vám 60 dvoulůžkových pokojů, 4 luxusní apartámy, konferenční místosti, restaurace a bar.

Konferenční místnosti

Pro vaše školení, produktové prezentace a další podobné situace máme k dispozici konferenční místnosti. Ale nudné bílé stěny nečekejte, u nás budete školit v prostředí s unikátní závodní tematikou.

Catering a produkce

Spolupracujeme s nejkvalitnějšími dodavateli tak, abyste s cateringem a celkovou produkcí byli naprosto spokojeni.

Naši dodavatelé mají zkušenosti se zajištěním nejprestižnějších akcí včetně závodů MotoGP.

Vše připravíme přesně podle vašich požadavků. Od prvního návrhu až po komplexní realizaci. Starost o organizaci nechte na nás a užijte si dobu strávenou na Masarykově okruhu naplno ve společnosti vašich hostů.

Galerie

V kostce

Firemní akce (1)Firemní akce (2)Firemní akce (3)Firemní akce (4)Firemní akce (5)Firemní akce (6)Firemní akce (7)Firemní akce (8)Firemní akce (9)Firemní akce (10)Firemní akce (11)Firemní akce (12)Firemní akce (13)Firemní akce (14)Firemní akce (15)Firemní akce (16)Firemní akce (17)Firemní akce (18)Firemní akce (19)Firemní akce (20)Firemní akce (21)Firemní akce (22)Firemní akce (23)Firemní akce (24)Firemní akce (25)Firemní akce (26)Firemní akce (27)Firemní akce (28)Firemní akce (29)Firemní akce (30)Firemní akce (31)Firemní akce (32)Firemní akce (33)

Video

Klientské akce

Personální zajištění

Hostesky
Hostesky

Jestli k sobě něco patří, tak je to motorsport a okouzlující dívky. Proto se na akci potkáte s hosteskami, které mají zkušenosti z prestižních událostí jako MotoGP.

Profesionální instruktoři
Profesionální instruktoři

Adrenalinové aktivity mají pod palcem stoprocentní profíci. Kvalita zážitku a vaše bezpečnost je pro nás vždy na
prvním místě.

Performance
Performance

Na zábavném programu spolupracujeme s lidmi, kteří jsou ve svém oboru minimálně tuzemskou špičkou.

Kontakt

Radim Dirgas
Radim Dirgas+420 605 205 154