VstupenkyVstupenky
Od levných přírodních tribun až po VIP vstupenky s nadstandardním servisem a přístupem do zákulisí velké sportovní události.
DopravaDoprava
Ať už jedete odkudkoliv, díky praktickým informacím o dopravě nezabloudíte. Dojeďte nejrychleji přesně tam, kam chcete.
MapaMapa
Na interaktivním plánku se zorientujete opravdu rychle, nebo si stáhněte mapu k sobě do mobilu.

O čem se mluví

Program závodu

Čtvrtek 1. 8.
16.30 - 18.30
Paddock / Pit Lane Walk (pouze pro držitele speciálních vstupenek)
Pátek 2. 8.
09.00 - 09.40
Moto3 - volný trénink 1
09.55 - 10.40
MotoGP - volný trénink 1
10.55 - 11.35
Moto2 - volný trénink 1
13.15 - 13.55
Moto3 - volný trénink 2
14.10 - 14.55
MotoGP - volný trénink 2
15.10 - 15.50
Moto2 - volný trénink 2
Sobota 3. 8.
09.00 - 09.40
Moto3 - volný trénink 3
09.55 - 10.40
MotoGP - volný trénink 3
10.55 - 11.35
Moto2 - volný trénink 3
12.35 - 12.50
Moto3 - kvalifikace 1
13.00 - 13.15
Moto3 - kvalifikace 2
13.30 - 14.00
MotoGP - volný trénink 4
14.10 - 14.25
MotoGP - kvalifikace 1
14.35 - 14.50
MotoGP - kvalifikace 2
15.05 - 15.20
Moto2 - kvalifikace 1
15.30 - 15.45
Moto2 - kvalifikace 2
16.30 - 17.00
British Talent Cup - závod 1
Neděle 4. 8.
08.40 - 09.00
Moto3 - Warm Up
09.10 - 09.30
Moto2 - Warm Up
09.40 - 10.00
MotoGP - Warm Up
11.00 - 12.00
Moto 3 - závod
12.20 - 13.00
Moto2 - závod
14.00 - 15.00
MotoGP - závod
15.30 - 16.00
British Talent Cup - závod 2
Kompletní program

Startovní listina

#JménoTým
1.
4
Andrea Dovizioso
Ducati Team
2.
41
Aleix Espargaro
Aprilia Racing Team Gresini
3.
88
Miguel Oliveira
Red Bull KTM Tech 3
4.
63
Francesco Bagnaia
Pramac Racing
5.
55
Hafizh Syahrin
Red Bull KTM Tech 3
6.
53
Tito Rabat
Reale Avintia Racing
7.
50
Sylvain Guintoli
Team Suzuki Ecstar
8.
46
Valentino Rossi
Monster Energy Yamaha MotoGP
9.
44
Pol Espargaro
Red Bull KTM Factory Racing
10.
43
Jack Miller
Pramac Racing
11.
42
Alex Rins
Team Suzuki Ecstar
12.
36
Joan Mir
Team Suzuki Ecstar
13.
5
Johann Zarco
Red Bull KTM Factory Racing
14.
35
Cal Crutchlow
LCR Honda Castrol
15.
30
Takaaki Nakagami
LCR Honda Idemitsu
16.
29
Andrea Iannone
Aprilia Racing Team Gresini
17.
21
Franco Morbidelli
Petronas Yamaha SRT
18.
20
Fabio Quartararo
Petronas Yamaha SRT
19.
17
Karel Abraham
Reale Avintia Racing
20.
12
Maverick Vinales
Monster Energy Yamaha MotoGP
21.
9
Danilo Petrucci
Ducati Team
22.
6
Stefan Bradl
Team HRC
23.
93
Marc Marquéz
Repsol Honda Team
Kompletní seznam