Tribuny

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Curabitur sagittis hendrerit ante. Duis viverra diam non justo. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur? Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

Tribuna B

Před tribunou není velkoplošná obrazovka.Tribuna leží na vjezdu do páté zatáčky, která následuje po výrazném klesání, kde musí jezdci prudce brzdit. Na tribuně je veškeré zázemí pro fanoušky – sanitární zařízení, občerstvení a základní sortiment merchadisingu.

Virtuální prohlídka

Tribuna C

Nejatraktivnější přírodní tribuna na Masarykově okruhu nabízí úžasný pohled dokonce na čtyři zatáčky Masarykova okruhu, které tvoří úsek zvaný Stadion. Jde o nejatraktivnější část trati, ve které se jezdci často předjíždějí. Tribuna má veškeré potřebné zázemí, dostatek stánků s občerstvením, sociální zařízení a její návštěvníci mají při Grand Prix výhled dokonce na čtyři velkoplošné obrazovky.

Virtuální prohlídka

Tribuna D

Tribuna se rozkládá po celé délce klesání k takzvané Schwantzově zatáčce a je levnější alternativou k nejoblíbenější tribuně C. Severozápadní část tribuny nabízí ideální výhled na poslední dvě zatáčky Stadionu, v jihovýchodní části mohou diváci sledovat jezdce najíždějící do obtížné zatáčky, která dostala jméno po legendárním Kevinu Schwantzovi, který v ní těžce havaroval, a jeho motorka shořela. Diváci mají během Grand Prix k dispozici dvě velkoplošné obrazovky.

Virtuální prohlídka