Tribuny

Přemýšlíte, kam se při Grand Prix České republiky usadit? Projděte virtuálně všechny tribuny a vyberte si místo, které vám bude vyhovovat nejvíc. Na výběr jich máte opravdu dost a každá část dráhy má něco do sebe.

Tribuna A

První přírodní tribuna od startu se při Grand Prix České republiky mění na unikátní kemp. Své útočiště tady najdou všichni motorkáři, kteří si chtějí užít závody, aniž by museli řešit dopravu a ubytování. Před tribunou najdete velkoplošnou obrazovku.

Více informací o vstupence CAMP A si můžete pročíst ve vstupenkové sekci.

Virtuální prohlídka

Tribuna B

Přírodní tribuna B přiléhá na vjezd do páté zatáčky, který následuje po výrazném klesání. Jezdci tak musí do zatáčky prudce brzdit.

Na tribuně najdete veškeré zázemí pro fanoušky – toalety, občerstvení a základní sortiment merchandisingu. Pozor, naproti této tribuně není umístěna velkoplošná obrazovka.

Virtuální prohlídka

Tribuna T1

Tribuna T1 se nachází v divácky populární oblasti tzv. Stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C a je z ní výborný výhled na nejatraktivnější místa trati a na velkoplošnou obrazovku umístěnou naproti ní.

Virtuální prohlídka

Tribuna T6

Tribuna T6 se nachází v divácky populární oblasti tzv. Stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C, přičemž tribuna T6 je orientována na nájezd na Stadion.

Před tribunou je umístěna velkoplošná obrazovka.

Virtuální prohlídka

Tribuna C

Jestli hledáte tutovku, s tribunou C neuděláte krok vedle. Je neojblíbenější tribunou na celém Masarykově okruhu a rozhodně to není náhoda. Nabízí nepřekonatelný výhled hned na čtyři zatáčky závodní dráhy – úsek tzv. Stadionu.

Tato část trati je mnohými považována za nejtraktivnější, protože jezdci se tady často předjíždějí.

Tribuna má veškeré potřebné zázemí, spoustu stánků s občerstvením, sociální zářízení, velkou nabídku merchandisingu a hned čtyři velkoplošné obrazovky.

Virtuální prohlídka

Tribuna T4

Tribuna T4 se nachází na výjezdu z divácky populární oblasti tzv. Stadionu, tj. naproti přírodní tribuně C a je z ní výborný výhled na výjezd ze stadionu a na velkoplošnou obrazovku umístěnou naproti ní.

Virtuální prohlídka

Tribuna D

Déčko společně se závodní dráhou klesá až k tzv. Schwantzově zatáčce. Ta své jméno nese po legendárním americkém závodníkovi, který v ní havaroval a jeho motorka shořela.

Severozápadní část tribuny nabízí ideální výhled na poslední dvě zatáčky Stadionu, v jihovýchodní části je dobře vidět na jezdce najíždějící do obtížné schwantzovky.

Během Grand Prix České republiky mají diváci k dispozici dvě velkoplošné obrazovky.

Virtuální prohlídka

Tribuna E

Tribuna E se rozkládá přímo naproti Schwantzově zatáčce. Je z ní dobrý výhled na nejnižší místo na trati na dvě nejbližší zatáčky.

Během Grand Prix České republiky na tribuně nechybí velkoplošná obrazovka.

Virtuální prohlídka

Tribuna F

Tyhle panoramata musíte vyzkoušet! Efko částečně tvoří kamenné stupně, které nabízí příjemný prostor k sezení.

Z tribuny F je výborný rozhled na dvojici zatáček před závěrečným stoupáním. Jde o jeden z rozhodujících úseků závodní dráhy. Pokud jej totiž pilot projede v nejlepší stopě a neztratí rychlost, může v následujícím stoupání získat cenný čas k dobru.

Při Grand Prix České republiky je naproti tribuně F umístěna velkoplošná obrazovka.

Virtuální prohlídka

Tribuna G

Tribuna G se rozkládá podél celého závěrečného úseku stoupání k dvěma posledním zatáčkám a cílové rovince.

Ze spodní části je ideální výhled na šikanu před stoupáním, v horní části mohou diváci sledovat jezdce najíždějící do poslední dvojice zatáček.

Při Grand Prix České republiky je naproti tribuně G umístěna velkoplošná obrazovka.

Virtuální prohlídka

Tribuna T3

Nejoblíbenější sedadlová tribuna Masarykova okruhu. Divákům poskytuje vyšší míru komfortu díky svému zastřešení, které chrání před sluncem i deštěm. Z tribuny je skvělý výhled na dění na startovním roštu i na stupně vítězů.

Přímo pod tribunou jsou stánky s občerstvením. Naproti tribuně je umístěna velkoplošná obrazovka. Vstupenka platí i na všechny přírodní tribuny.

Virtuální prohlídka

Tribuna T5

Tribuna se nachází přímo naproti boxové uličce. Díky tomu se diváci nikdy nenudí, protože kromě dráhy mohou sledovat i dění v boxech závodních týmů. Při velkých závodech je naproti tribuně umístěna velkoplošná obrazovka.

Virtuální prohlídka

Tribuna T2

Tribuna T2 je umístěna v prostoru startu a cíle s výborným výhledem do první zatáčky, na velkoplošnou obrazovku a do boxů. Kromě zakoupené místenky na sedadlové tribuně umožňuje vstupenka volný pohyb po všech přírodních tribunách, průchod areálem i shopping zónou.

Virtuální prohlídka