registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola Masarykova okruhu Kurz bezpečné jízdy pro aktivní motorkáře
string(3) "672"

instruktoři Motoškoly

V Motoškole na Masarykově okruhu se vám budou věnovat 3 - 4 instruktoři, kteří mají dlouholeté zkušenosti s jízdou na motorce v běžném provozu, závodni trati i extrémních podmínkách. Instruktorský tým se věnuje výuce jízdy na motocyklu dlouhodobě a jejich kurzy prošlo několik tisíc motocyklistů od začátečníků až po zkušené jezdce se závodními ambicemi.

 

Pepa Šiler

Motocyklový testovací jezdec, aktivní motorkář, který v běžném provozu na motocyklu najezdí 40 tisíc kilometrů ročně. Na motorce jezdí 21 let, vede kurzy Motoškoly i pro Policii ČR. Jezdí na motocyklech Aprilia Tuono 1100 Factory, MV Agusta Brutale 1090 Corsa

 

 

Karel Abraham

První český jezdec v nejprestižnější světové kubatuře MotoGP. Osm let jezdí v šampionátu mistrovství světa silničních motocyklů, je vítězem závodu třídy Moto2. Účastní se vybraných kurzů, které nejsou v kolizi se závodním programem MotoGP. Kurzy, které Karel Abraham v sezoně 2013 povede, budou v přehledu termínů označeny. Karel v Motoškole jezdí na Ducati Diavel.

 

Karel Táborský

Šéfredaktor měsíčníku Motohouse a zkušený testovací jezdec motocyklů je dlouholetým instruktorem Motoškoly Masarykova okruhu. Motocykly střídá, je pravděpodobné, že jej na trati potkáte na některé z horkých novinek předních světových výrobců.

 

Petr JandovskýPetr 'Péda' Jahdovský

Dlouholetý spolupracovník Pepy Šilera, amatérský závodník a aktivní motocyklový jezdec, který v provozu na motocyklu najezdí kolem 35 tisíc kilometrů. Na motorce jezdí dvacet let, nyní používá Kawasaki Z800 a Triumph Daytona 675

 

 

 

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
ENDURO Motoškola

Naučte se ovládat svoje cestovní enduro v lehkém i těžším terénu. Na terénním polygonu v areálu Masarykova okruhu si vyzkoušíte různé typy terénních překážek a naučíte se je s přehledem zdolávat. Kurzem vás provede Pepa Kulhavý, zkušený závodník v enduro a motokrosových disciplínách a účastník šestidenní.

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více