registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola Masarykova okruhu Kurz bezpečné jízdy pro aktivní motorkáře
string(3) "740"

Informace pro účastníky kurzu

Bezpečnostní vybavení

Účastníci Motoškoly musí mít kompletní bezpečnostní vybavení. Bez něj není možné se kurzu zúčastnit. Vybavení není možné na Masarykově okruhu zapůjčit.

Motocykl účastníka Motoškoly musí být určen pro běžný provoz, mít platnou technickou kontrolu a registrační značky.

Kurz Motoškola Masarykova okruhu není možné absolvovat se spolujezdcem.

Povinné vybavení

  • Přilba
  • Moto boty
  • Rukavice
  • Kombinéza (příp. adekvátní alternativa - bunda + kalhoty)

Doporučené vybavení

  • páteřní chránič

Služby na Masarykově okruhu

Restaurace

Restaurace Paddock nabízí každý den výběr z několika teplých jídel v cenové relaci 100 - 200 Kč.

Čerpací stanice

V areálu Masarykova okruhu je možné tankovat pohonné hmoty. Čerpací stanice Benzina nabízí standardní portfolio řetězce (Natural 95, Verva 100 a Diesel Top Q) v běžné cenové relaci. Na čerpací stanici není možné platit platební kartou!

 

Doprava na okruh

Pro zobrazení informací o dopravě na Masarykův okruh klikněte zde.

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
ENDURO Motoškola

Naučte se ovládat svoje cestovní enduro v lehkém i těžším terénu. Na terénním polygonu v areálu Masarykova okruhu si vyzkoušíte různé typy terénních překážek a naučíte se je s přehledem zdolávat. Kurzem vás provede Pepa Kulhavý, zkušený závodník v enduro a motokrosových disciplínách a účastník šestidenní.

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více