registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola Masarykova okruhu Kurz bezpečné jízdy pro aktivní motorkáře
string(3) "742"

Vaše fotografie z Motoškoly

Objednejte si vlastní fotografie z Motoškoly

Chcete mít na kurz Motoškola Masarykova okruhu vzpomínku? Nebo se chcete podívat, jak vypadá váš jízdní styl? Automotodrom Brno spolupracuje na Motoškole se společností Okruháři.cz., jejichž fotografové  pořizují fotografie účastníků na všech termínech Motoškoly. Profesionální fotografie z vaší jízdy po Masarykově okruhu od něj můžete mít i vy.

Na webových stránkách okruhari.cz najdete vždy dva dny po skončení vašeho kurzu fotografie z jízd. Fotograf fotí všechny účastníky, fotografie není třeba objednávat předem, ani se s fotografem na jejich zhotovení domlouvat.

Vybrané fotografie si můžete přímo u fotografa objednat buď ve fyzické podobě nebo jako data s právem na jejich využívání.

Fotografie není nutné objednávat ani hradit předem, vybíráte z již zhotovených snímků pouze ty, které se vám opravdu líbí.

 

Digitální foto
1-5 kusů

80 Kč

digitální fotografie v plném rozlišení a bez vodoznaku

Digitální foto
5 a víc kusů

50 Kč

digitální fotografie v plném rozlišení a bez vodoznaku

A3 fotopapír

150 Kč

tištěná fotografie formátu A3

Plátno 40x30

400 Kč

fotografie na plátně natažená na dřevěném rámu

Plátno 60x40

600 Kč

fotografie na plátně natažená na dřevěném rámu

Ceny jsou uvedeny včetně DPH

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
ENDURO Motoškola

Naučte se ovládat svoje cestovní enduro v lehkém i těžším terénu. Na terénním polygonu v areálu Masarykova okruhu si vyzkoušíte různé typy terénních překážek a naučíte se je s přehledem zdolávat. Kurzem vás provede Pepa Kulhavý, zkušený závodník v enduro a motokrosových disciplínách a účastník šestidenní.

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více