registrovat |

e-mail:

heslo:

Grand Prix České Republiky 2018 3/8 - 5/8 2018 Masarykův okruh Brno
string(4) "2700"

Léto s MotoGP ve Vaňkovce

 

Přestože o uplynulém víkendu byl ukončen předprodej vstupenek na letošní Grand Prix, stále existuje jistá šance pořídit vstupenky za výhodné předprodejní ceny. K dostání budou od pátku 21. července exkluzivně v nákupním centru v Galerii Vaňkovka v Brně v rámci akce „léto s MotoGP“, která vyvrcholí ve středu 2. srpna autogramiádou jezdců mistrovství světa.

Tato příležitost se týká pouze vstupenek na přírodní tribun tedy vstupenek GOLD a SILVER. Denně v časech 10.00 – 18.00 bude ve Vaňkovce v provozu stánek, kde můžete využít jedinečné příležitosti a zakoupit vstupenky na Grand Prix České republiky za ceny předprodeje. Vystaveny navíc budou také ostré závodní stroje závodníka Karla Abrahama a celou atmosféru dotvoří fotografie z Masarykova okruhu.

Nezapomeňte, že letošní Grand Prix České republiky se koná dříve, než bývalo zvykem, hvězdy MotoGP tak zavítají do Brna již první srpnový týden, konkrétně 4. – 6. srpna. Návštěvníci se jako vždy mohou těšit na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení, stánků se suvenýry a hlavně na skvělou atmosférou unikátní tratě ležící v lesích na okraji Brna. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky z centra města i v okolí Masarykova okruhu.

GOLD

Grand Prix bez omezení?
Se vstupenkou GOLD

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Navštivte shopping zónu u hlavní brány a užijte si výhled z nejoblíbenější tribuny C!

více
SILVER

VSTUPENKA SILVER:  Na čtyři tribuny za super cenu!

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky před tribunami D a G.

více
Vaše názory nás zajímají!


Nenašli jste potřebné informace ke Grand Prix? Chcete nám sdělit své zkušenosti nebo nápady, jak závody na Masarykově okruhu vylepšit? Napište nám prostřednictvím webového formuláře.

Pomozte nám udělat Grand Prix České republiky ještě lepší!

více