registrovat |

e-mail:

heslo:

Grand Prix České Republiky 2018 3/8 - 5/8 2018 Masarykův okruh Brno
string(4) "1961"

Tribuny na Masarykově okruhu

 Odkud sledovat závod? Projděte si přírodní tribuny online

I základní vstupenka na Grand Prix České republiky platí hned na čtyři přírodní tribuny. Projděte se virtuálně po Masarykově okruhu a vyberte si místo s nejlepším výhledem díky projektu Panorama Mapy.cz.

 

 

Tribuna B

Před tribunou není velkoplošná obrazovka.Tribuna leží na vjezdu do páté zatáčky, která následuje po výrazném klesání, kde musí jezdci prudce brzdit. Na tribuně je veškeré zázemí pro fanoušky - sanitární zařízení, občerstvení a základní sortiment merchadisingu.

 VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

 

Tribuna C

Nejatraktivnější přírodní tribuna na Masarykově okruhu nabízí úžasný pohled dokonce na čtyři zatáčky Masarykova okruhu, které tvoří úsek zvaný Stadion. Jde o nejatraktivnější část trati, ve které se jezdci často předjíždějí. Tribuna má veškeré potřebné zázemí, dostatek stánků s občerstvením, sociální zařízení a její návštěvníci mají při Grand Prix výhled dokonce na čtyři velkoplošné obrazovky.

 VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

 

Tribuna D

Tribuna se rozkládá po celé délce klesání k takzvané Schwantzově zatáčce a je levnější alternativou k nejoblíbenější tribuně C. Severozápadní část tribuny nabízí ideální výhled na poslední dvě zatáčky Stadionu, v jihovýchodní části mohou diváci sledovat jezdce najíždějící do obtížné zatáčky, která dostala jméno po legendárním Kevinu Schwantzovi, který v ní těžce havaroval, a jeho motorka shořela. Diváci mají během Grand Prix k dispozici dvě velkoplošné obrazovky.

 VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

Tribuna E

Tribuna se rozkládá přímo naproti Schwantzově zatáčce. Je z ní dobrý výhled na nejnižší místo trati a na dvě nejbližší zatáčky. Během Grand Prix je naproti tribuně velkoplošná obrazovka.

 VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

 

 

 

Tribuna F

Přírodní tribuna nabízí výborný výhled na dvojici zatáček před závěrečným stoupáním k cílové rovince. Jde o jeden z rozhodujících úseků na Masarykově okruhu. Pokud jej závodník projede v nejlepší stopě a neztratí rychlost, může v následujícím stoupání získat cenné vteřiny. Díky své strmosti nabízí nejpřehlednější výhled na trať. Tribuna je částečně tvořena umělými kamennými stupni, které poskytují příjemný prostor k sezení.

VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

 

 

Tribuna G

Tribuna se rozkládá podél celého úseku stoupání k posledním dvěma zatáčkám a cílové rovině. Ze spodní části je ideální výhled na jedenáctou a dvanáctou zatáčku před stoupáním, v horní části lze sledovat jezdce najíždějící do poslední dvojice zatáček.

 VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA PO TRIBUNĚ

 

 

GOLD

Grand Prix bez omezení?
Se vstupenkou GOLD

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Navštivte shopping zónu u hlavní brány a užijte si výhled z nejoblíbenější tribuny C!

více
SILVER

VSTUPENKA SILVER:  Na čtyři tribuny za super cenu!

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky před tribunami D a G.

více
Vaše názory nás zajímají!


Nenašli jste potřebné informace ke Grand Prix? Chcete nám sdělit své zkušenosti nebo nápady, jak závody na Masarykově okruhu vylepšit? Napište nám prostřednictvím webového formuláře.

Pomozte nám udělat Grand Prix České republiky ještě lepší!

více