O závodu

Poslední jarní příležitost vyrazit na okruh po svých! Letos si Velikonoce užijte s celou rodinou v továrně na adrenalin. Nachystali jsme pro vás doprovodný program s motoristickou tematikou, balíček pozorností pro děti a speciální stanoviště pro splnění velikonoční „povinnosti“.

Pozor, doprovodný program platí pouze pro Velikonoční pondělí 10. dubna 2023. V neděli 9. dubna 2023 je dráha otevřena pro pěší a běžce, ale bez doprovodného programu.

Vydejte se po stopách závodníků a projděte si tematickou velikonoční stezku přímo po závodní dráze. Těšit se můžete na stanoviště, na kterých se dozvíte zajímavosti ze světa motorsportu.

Co znamená vlajková signalizace při závodech? Jak vypadají okruhový safety car, nebo hasičské auto? Kolik koní má motorka MotoGP?

Nebude chybět ani speciální velikonoční stanoviště, abyste si splnili svoji velikonoční „povinnost“. 🐰🥚

Otevřený bude i „pitstop“ – Občerstvení ve Schwantzovce.

Na závěr se nezapomeňte stavit do GRID Hotelu, kde si pro děti zdarma vyzvedněte velikonoční balíček a rovnou si dejte oběd z našeho velikonočního menu.

PRAKTICKÉ INFORMACE

🕐 Závodní dráha je přístupná ve dnech 9. a 10. dubna od 9 do 17 hodin. Doprovodný program platí pouze pro Velikonoční pondělí 10. dubna.
🏁 Vstup do areálu je možný pouze přes recepci GRID hotelu. Parkujte prosím na parkovišti před hotelem. Vjezd do areálu není možný.
🚌 Pro ty z vás, kteří k nám jedou MHD (pravidelná linka č. 402), otevíráme hlavní bránu u sedadlových tribun, ať nemusíte celý areál obcházet. Brána a podchod pod dráhou budou otevřeny pro pěší od 9:00 do 17:15. Parkování aut zde není možné.
🌭 Těšte se na občerstvení ve Schwantzovce! Doplňte energii před závěrečným stoupáním. 😎 Po celou dobu je pro vás otevřen hotelový bar, kde si můžete dát oběd ze speciálního velikonočního menu (obědové menu podáváme od 9 do 15 hodin).
👣 Pro vstup na dráhu bude otevřena brána u stupňů vítězů a závora u pitlane. Vstup na pitlane je povolen.
🐶 Procházka se psy na vodítku je možná.
ℹ️ Vstup na závodní dráhu je zdarma. Vstup je povolen na vlastní nebezpečí. Děti do věku 15 let mají povolen vstup pouze v doprovodu rodičů. Jízdní kola a brusle nejsou povoleny. Výjimka platí pouze u dětí v doprovodu rodičů pro koloběžky a malá kola. Kočárky jsou povoleny.

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Aktuality

O čem se mluví