Vánoce s vůní benzínu? Ještě to stíháte!

Máte doma nadšeného motoristu a řešíte, co mu nadělit pod stromeček? Vyberte pro něj to pravé z továrny na adrenalin!

Pro vášnivé motorkáře

Barel benzínu se balí špatně, zkuste nadělit něco skladnějšího. Vyberte jednu z motoškol, které u nás pořádáme. Nebojte, rozhodně to není nuda jako ve škole. Právě naopak!

Novinkou pro příští sezónu je přepracovaný kurz neojblíbenější Silniční motoškoly. Kupa praktického tréninku navíc, ještě individuálnější přístup a perfektní tréninková plocha.

Taková motoškola START je ideální kurz pro motorkáře-nováčky, navrátilce za řidítka nebo prostě pro všechny, kteří se chtějí jezdecky posunout o pořádný kus dál.

Dál máte na výběr ze všech oblíbených stálic – motoškola Po zadním, Enduro motoškola nebo její extrémnější ségra Hard Enduro motoškola. Nově nabízíme i speciální kurz ryze pro motorkářky.

Motoškola se vám nezdá jako to pravé ořechové? Zkuste se mrknout na jízdy veřejnosti.

Pro všechny řidiče

Na silnicích už to občas není sranda, ale štěstí přeje připraveným! Škola smyku na moderním polygonu je učebnicovou definicí dárku, co má smysl. Nejen, že jde o těžce zábavnou činnost, ale kromě zážitku darujete i bezpečí.

Máte doma řidiče, který se za volantem teprve otrkává? Nebo naopak někoho, kdo v autě tráví dlouhé hodiny? Na všechno jsme připravení, stačí vybrat vyhovující obtížnost kurzu.

Měkký dárek nesmí chybět!

Co by to bylo za Vánoce, kdyby se pod stromečkem neobjevily nějaké ty měkké balíčky. Mrkněte do fanshopu, kde de najdete trička, mikiny nebo… Roušky. Samozřejmě všechno se závodní tematikou.

Jenom důležité upozornění na závěr, dárky z fanshopu si k vám najdou cestu do Vánoc jen v případě, že uhradíte objednávku do 17. prosince.

Zůstává to nejdůležitější – popřát vám klidné svátky prožité ve zdraví. Užijte si Vánoce! Těšíme se na viděnou (věřme, že v normálním) roce 2021.