O kurzu

Získejte absolutní cit pro svoji motorku. Trial je jedna z nejtechničtějších motocyklových disciplín, která vás v oblasti precizního ovládání stroje posune o míle vpřed. Potrénujte pod vedením dlouholetých profesionálů na pestré terénní trati přímo v areálu Masarykova okruhu.

Někdy se trialu říká gymnastika na motorce, a je k tomu velmi dobrý důvod. Žádná jiná disciplína vás tolik nevycvičí v citu pro používání spojky s kombinací plynu a brzd. Natrénujete, jak maximálně efektivně přenášet těžiště a významně zlepšíte schopnost držet rovnováhu.

Asi vám nemusíme povídat, že všechny tyto dovednosti jsou skvěle využitelné i pro ostatní motocyklový disciplíny, jako je hard enduro, nebo klasické enduro. Všechny vytrénované dovednosti využijete i v běžném silničním provozu.

Jízda na trialové motorce se stává hitem a doplňujícím koníčkem jezdců všech motocyklových disciplín. Přijeďte s námi zjistit proč. 🙂

Proč TRIAL na Masarykově okruhu?

Spojení závodní dráhy a ryze offroadové disciplíny se na první pohled může jevit nelogicky, ale opak je pravdou.

V areálu Automotodromu Brno na vás čeká pestrá terénní trať plná umělých a přírodních překážek. Těšte se na skvělé zázemí pro teoretickou i praktickou výuku.

Další obrovské plus jsou naši instruktoři. Kurzem vás provedou odborníci, kteří se trialu věnují dlouhé roky. Roman Körber v této disciplíne patřil mezi 5 nejlepších v republice. Dodnes využívá trialové dovednosti ve světových závodech v hard enduru a další technicky zajímavých soutěžích, jako jsou například závody do vrchu.

Druhým členem instruktorského tandemu jen doyen českého motocyklového sportu, Jiří Heiník.

Je pro mě kurz vhodný?

Kurz je ideální pro majitele trialového motocyklu, ale po dohodě je možné se účastnit i na lehké endurové motorce. Na motoškolu můžete dorazit jako úplný začátečník i zkušený jezdec, na místě kurz upravujeme dle aktuální úrovně zkušeností zúčastněných.

Při účasti enduro jezdců je kurz možné přizpůsobit tak, abychom co nejefektivněji využili trialové dovednosti na enduro stroji.

 

Co se naučíte

Kromě intenzivního praktického tréninku dostanete i nálož dopolední teorie, díky které se za řidítky budete co efektivně posouvat dále. Poradíme vám se správným nastavením motorky, vhodným vybavením a dopodrobna vypilujeme správnou techniku jízdy.

  1. Správně nastavit a vyladit svůj stroj
  2. Fyzicky i mentálně se připravit na vlastní výkon
  3. Správně se obléknout a případně vybrat vhodné chrániče
  4. Získáte jistotu nad základních technikou, postojem a dovednostmi při jízdě v terénu
  5. Překonávat překážky v terénu na různých stupních obtížnosti

Dostali jste voucher na motoškolu po zadním bez termínu? Bezva dárek, užijte si to! Konkrétní termín si vyberte v našem systému při uplatnění poukazu.

Nejbližší termíny

Dárkový poukaz
Skladem
3 990,00 Kč

Aktuality

Dárkový poukaz

Darujte svým blízkým motorkářům zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Kurz Trial motoškoly je kombinací adrenalinového, zábavného a smysluplného dárku.

Termíny a ceny

Praktické informace

Časový harmonogram
Povinné vybavení
Ubytování a další služby

Instruktoři

Roman Körber
Jiří Heiník

Další aktivity

Hard enduro motoškola

Hard enduro motoškola

Hard enduro motoškola
Adventure motoškola

Adventure motoškola

2 Termíny
Adventure motoškola

Partneři

Bonmoto
Aprilia
Michelin
PSí Hubík
Velsbike
W-TEC
Tchibo
Iso drinky
KTM Autonova

Kontakt

Radim Dirgas
Radim Dirgas+420 546 123 301