Vše o nákupu vstupenek

Vstupenku už máte, super! Teď ještě několik základních informací, abyste se k nám bez problému dostali.

Online nákup e-vstupenky

Nejsnadněji si vstupenku na závody pořídíte v našem online prodejním systému. Po zaplacení obdržíte e-ticket s unikátním čárovým kódem, který vám při vstupu do areálu ověříme.

Základní pravidla

  • Vstupenku ve formě e-ticketu si vytiskněte. V tuto chvíli není možné e-ticket zobrazit na displeji mobilu či dalšího elektronického přístroje.
  • Vstupenku nedávejte k dispozici žádným třetím osobám ke kopírování nebo vytištění, hrozí zneužití unikátního čárového kódu.
  • Při vstupu do areálu si vstupenku nechte načíst.
  • Při odchodu z areálu v průběhu dne si opět nechte sejmout čárový kód. Ze systému budete odečteni a můžete se kdykoliv do areálu znovu vrátit.
  • Platnost vstupenky se obnovuje automaticky do dalšího dne. Pokud ze závodiště odcházíte a neplánujete se ten den vrátit, není třeba procházet výstupní kontrolou.

FAQ

Jak si mohu vstupenku koupit?

Vstupenky na závodní program nejsnadnějši pořídíte prostřednictvím online nákupního systému.

Musím vstupenku tisknout?

Ano, vstupenku ve formě e-ticketu si vytiskněte a vezměte s sebou na závodiště. Obsahuje unikátní čárový kód, díky kterému vám umožníme vstup do areálu.

Mohu během závodního programu odejít a znovu se vrátit?

Ano, ale je důležité nechat si při odchodu z areálu vstupenku odečíst. Tento proces probíhá stejně jako při příchodu, tzn. u brány předložíte vstupenku k načtení čárového kódu. Poté se kdykoliv můžete vrátit zpět na závodiště.