registrovat |

e-mail:

heslo:

ENDURO Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Kurz pro milovníky cestovních endur - naučíme vás jezdit v terénu
string(4) "1892"

o kurzu

  

ENDURO je stále populárnější motocyklovou disciplínou. A především je to skvělá adrenalinová zábava i atraktivní způsob, jak se udržovat ve fyzické kondici. Abyste si jízdu v terénu naplno užili, je třeba naučit se správně základní techniky. Díky tomu pak pro vás bude enduro zábava a ne trápení.

 

Proč právě Enduroškola Masarykova okruhu?

Teorie a praktická výuka probíhá v areálu Masarykova okruhu v Brně, kde jezdí ti nejlepší jezdci MotoGP. Krásné prostředí a vhodnost terénu zaručuje unikátní zážitek při řízení vaší motorky v terénu, kde se o vás bude starat tým zkušených instruktorů. Díky menšímu počtu účastníků je zajištěn individuální přístup je každému z nich. 

Z čeho se kurz skládá?

Kurz zahrnuje celkem pět hodin ježdění,
kterému předchází dvouhodinová teoretická příprava. Zaměříme se na nácvik přejíždění různých typů překážek, průjezdu zatáček, zdolávání výjezdů a další dovednosti pro jízdu
v terénu.

Kde se kurz koná?

Jezdit budeme na speciálním terénním polygonu a na lesní trati. Obě místa se nacházejí v atraktivním prostředí areálu Masarykova okruhu svýhledem na závodní dráhu. Tratě byly vybudovány s ohledem na potřeby kurzu, tak
aby si účastníci vyzkoušeli celé spektrum překážek a situací, které je mohou v terénu potkat.

Nezbytná teoretická příprava zabere dvě hodiny a absolvujeme ji v promítacím sálu v řídicí věži Masarykova okruhu. 

 

Pro koho je kurz určen?

Jednodenní kurz zaměřený především na majitele cestovních, sportovních nebo hobby endur, kteří by velmi rádi opustili jistotu a bezpečí zpevněných komunikací a vydali se hledat dobrodružství v terénu. Najděte jistotu a vyzkoušejte si limity své motorky při off-roadu. My vám v tom pomůžeme.

Na jakých motorkách se dá kurz absolvovat?

Kurz je vhodný pro motorky typu BMW GS, KTM Adventure, Yamaha Ténéré, Ducati Multistrada, Suzuki V-Strom, Honda Varadero nebo Crosstourer, ostrá endura typu KTM EXC, Yamaha WR, Honda CRF a jiné, které zvládnou jízdu v lehkém terénu. Více o vhodných motorkách zde.

Jaké vybavení musí účastník mít?

Pro účastníky kurzu je povinná ochranná přilba s homologací, rukavice, bunda a kalhoty s protektory a pevné motocyklové boty. Vhodným doplňkem je motokrosová ochranná vesta a chránič páteře a krku. Žádné jiné dodatečné vybavení není potřeba.

 

 

HARD ENDURO

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více
Objednejte si voucher

ENDURO Motoškola
Celodenní kurz za 3 490 Kč

Rezervujte si už nyní kurz ENDURO Motoškola 2017 za výhodných 3 490 Kč. Voucher s plovoucím termínem lze volně uplatnit po vypsání konkrétních kurzů po celou sezonu 2017.

On-line nákup