registrovat |

e-mail:

heslo:

ENDURO Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Kurz pro milovníky cestovních endur - naučíme vás jezdit v terénu
string(4) "1917"

Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

Hledáte skvělý dárek pro své blízké, kteří rádi jezdí na motocyklu? Dejte jim poukaz na kurz ENDURO Motoškola 2017.

Při objednávce si vyžádejte zaslání dárkového certifikátu. Po dokončení objednávky a přijetí platby vám poštou pošleme dárkový poukaz ve vizuálním stylu Masarykova okruhu, který můžete svým blízkým darovat k narozeninám nebo při jiné příležitosti.

Jaký kurz vybrat a jak jej objednat, zjistíte v záložce Termíny a objednávky

Případné otázky vám rádi zodpovíme na mailu motoskola@brno-circuit.comHARD ENDURO

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více
Objednejte si voucher

ENDURO Motoškola
Celodenní kurz za 3 490 Kč

Rezervujte si už nyní kurz ENDURO Motoškola 2017 za výhodných 3 490 Kč. Voucher s plovoucím termínem lze volně uplatnit po vypsání konkrétních kurzů po celou sezonu 2017.

On-line nákup