string(4) "2924"

Užijte si WorldSBK s VIP komfortem

WorldSBK header

VIP vstupenka na Superbike World Championship

Chcete si návrat MS superbiků do České republiky užít na 100 procent? S VIP vstupenkou vás během celého závodního programu čeká exkluzivní servis a celá řada výhod.

Blíž k pilotům WorldSBK už to nejde

WorldSBK

VIP vstupenka vám umožní prakticky neomezený pohyb po celém areálu Masarykova okruhu. Samozřejmostí je přístup na všechny  přírodní i sedadlové tribuny. Dostanete se i do paddocku, kde nasajete tu pravou závodní atmosféru. 

Po celý závodní program můžete využít služeb klimatizovaného VIP salonku, ve kterém načerpáte síly na další porci adrenalinové zábavy.

Jako držitel VIP vstupenky se navíc zařadíte do slosování o atraktivní jízdu safety carem a vstup na startovní rošt před jedním ze závodů. Dostanete tak unikátní možnost projít se mezi závodními stroji jen pár minut před začátkem bitvy o každou setinu vteřiny.

Neomezený catering

Hotovost klidně nechte doma, o jídlo a pití se vám postaráme. Celý závodní víkend pro vás bude připraveno jak drobné občerstvení, nealkoholické nápoje, pivo nebo víno, tak plnohodnotné obědové menu. Těšit se můžete na all inclusive servis, díky kterému si svátek motocyklového závodění užijete bez kompromisů.

Nahlédněte do zákulisí

Vždycky vás zajímalo, jak vypadá zázemí závodního týmu WorldSBK? Teď dostanete odpověď.  S VIP vstupenkou vás vezmeme na návštěvu do boxu vybraného pilota.

Cena vstupenky

Předprodej......... 5 500 Kč

Přímý prodej...... 6 500 Kč 

Koupit online

VIP Junior (6 - 14 let)

Předprodej................ 1 990 Kč
Přímý prodej............. 2 490 Kč

  • VIP vstupenka je nepřenosná.
  • Děti do 6 let mají vstup zdarma bez nároku na občerstvení.
  • Děti narozené v letech 2004 až 2011 vstup se vstupenkou VIP Junior.