About the course

Ostré enduro je sice náročná, ale extrémně zábavná disciplína. Hledáte příležitost, jak se v jízdě terénem zlepšit pod dohledem profíků? Absolvujte kurz určený pro lehké a ostré enduro stroje na speciálním terénním polygonu v areálu Masarykova okruhu.

Hard enduro je jezdecky i divácky nejatraktivnější endurová disciplína. Na malém prostoru se setkáváte s velkým počtem těžkých překážek, které je třeba překonat.

Díky našim zkušeným instruktorům a špičkovým závodníkům Davidu Cypriánovi a Romanu Körberovi se dozvíte, jak si osvojit správnou techniku jízdy. Jezděte enduro a jezděte ho dobře, bezpečně a hlavně s radostí.

Proč Hard Enduro na Masarykově okruhu?

Protože jsme pro vás vybudovali speciální terénní trať plnou umělých překážek jen několik metrů od slavné závodní dráhy. K tomu připočtěte vykolíkovanou dráhu v přilehlém lese a o zábavu je postaráno.

Je pro mě  kurz vhodný?

Pokud jste majitelem sportovního endura, motokrosového stroje nebo lehkého terénního motocyklu, tak ano.

What do you learn

Na vybudované trati si vyzkoušíte celé spektrum překážek a situací, které vás mohou v terénu potkat. Překážky jsou postaveny v několika variantách obtížnosti. Díky tomu si je užije jak profesionál, tak nováček, který zkušenosti pro jízdu v terénu teprve sbírá.

Kromě jízdy se v průběhu celého kurzu postupně probírá teorie tak, abyste se co nejefektivněji posunuli dále. Poradíme vám se správným nastavením motorky i správnou technikou jízdy.

  1. Techniku správné jízdy v terénu
  2. Překonat překážky v terénu na různých stupních obtížnosti
  3. Správně nastavit a vyladit svůj stroj
  4. Fyzickou i mentální přípravu na výkon

Dostali jste voucher na motoškolu po zadním bez termínu? Bezva dárek, užijte si to! Konkrétní termín si vyberte v našem systému při uplatnění poukazu.

Closest dates

Pokud jste rozhodnutí a vybíráte vhodný termín pro účast, gratulujeme. Je vidět, že to se zvládnutím motorky myslíte vážně a chcete se zlepšovat.

Gift voucher
In stock
€174.00

News

Gift voucher

Darujte svým blízkým motorkářům zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Kurz Hard enduro motoškoly je kombinací adrenalinového, zábavného a smysluplného dárku.

Terms and prices

Useful information

Časový harmonogram
Povinné vybavení
Ubytování a další služby
Vhodný motocykl

Instructors

Roman Körber
David Cyprián

More activities

Road motoschool

Road motoschool

7 Terms
Road motoschool
Adventure motoschool

Adventure motoschool

2 Terms
Adventure motoschool
Wheelie motoschool

Wheelie motoschool

2 Terms
Wheelie motoschool
Motoškola START

Motoškola START

2 Terms
Motoškola START

Partners

Bonmoto
Aprilia
Michelin
PSí Hubík
Velsbike
W-TEC
Tchibo
ISO Drinks
KTM Autonova

Contact

Magdaléna Lišková
Magdaléna Lišková+420 546 123 320