About the course

Na motorce po zadním. Proč vlastně? Protože je to zábava! Nejen, že za dva dny kurzu své limity posunete o pořádný kus dál. Jízdou po zadním zároveň získáte neobyčejný cit pro motorku, což využijete i v běžném provozu.

Co od kurzu můžete čekat?

Zážitek. Posunete svoje hranice o míle dál a užijete si spoustu adrenalinu. Provázet vás budou nejzkušenější profíci v oboru – Adam Special Peschel a jeho crew jsou českou špičkou ve stuntridingu.

Neopotřebujete si svojí motorku. Veškerou výuku absolvujete na našich strojích. Ty jsou navíc speciálně upravené tak, aby byl trénink maximálně efektivní.

Kluci vás krok po kroku provedou procesem, jak správně zvedat motorku na zadní. Začíná se na čtyřkolce, piluje se rovnováha nebo práce s plynem a brzdou.

Naučíte se lépe rozumět svojí motorce. Lítat na mašině po zadním znamená jízdu na hraně svých možností. Abyste ji zvládli, musíte si vybudovat maximální cit pro ovládání motorky. A to je něco, co využijete i při běžné víkendové vyjížďce “kolem komína”.

A ještě jeden takový příjemný bonus… Motoškola po zadním se celá odehrává v areálu Masarykova okruhu. Kam jinam byste chtěli vyrazit za pořádnou adrenalinovou jízdou?

Closest dates

Pokud jste rozhodnutí a vybíráte vhodný termín pro účast, gratulujeme. Je vidět, že to se zvládnutím motorky myslíte vážně a chcete se zlepšovat.

Gift voucher
In stock
€434.00
26. 4. - 27. 4. 2023
This term is free
€434.00
31. 5. - 1. 6. 2023
This term is free
€434.00
19. 6. - 20. 6. 2023
This term is free
€434.00
2. 7. - 3. 7. 2023
This term is free
€434.00

Dostali jste voucher na motoškolu po zadním bez konkrétního termínu? Bezva dárek, užijte si to!

Máte voucher bez stanoveného data kurzu u a chcete si vybrat tento termín? Vyplňte prosím rezervační formulář.

News

Gift voucher

Darujte svým blízkým motorkářům zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat. Kurz motoškoly po zadním je kombinací adrenalinového, zábavného a smysluplného dárku.

V objednávce do poznámky uveďte, že chcete vystavit dárkový certifikát. Po přijetí platby vám poštou pošleme stylový dárkový poukaz.

Terms and prices

Useful information

Časový harmonogram
Povinné vybavení
Ubytování a další služby
Výukové stroje

Instructors

Jezdci „Special Brothers crew“ jsou naprosto pohodová partička stuntriderů a srdcem motorkářů, která se ježdění věnuje již mnoho let. Spolu to táhnou sedmým rokem a školu PO ZADNÍM, kterou tahle skupinka spoluzakládala v ČR, vyučuje od roku 2012.

Obětovali spoustu let vývoji těch správných výukových mašin a mnoha mechanickým úpravám na nich, ale především tvorbě té nejlepší metodiky a „know how“, které můžete v učení jízdy po zadním zažit.

Ad
Michal ‘Schimpi’ Holomek
Bohuslav Chmelař
David Zavadský
Jakub ‘Kuba Punkáč Pes’ Kykal

More activities

Adventure motoschool

Adventure motoschool

4 Terms
Adventure motoschool
Road motoschool

Road motoschool

12 Terms
Road motoschool
Hard enduro motoškola

Hard enduro motoškola

2 Terms
Hard enduro motoškola
Motoškola START

Motoškola START

5 Terms
Motoškola START

Partners

Bonmoto
Aprilia
Michelin
PSí Hubík
Velsbike
W-TEC

Contact

Magdaléna Lišková
Magdaléna Lišková+420 546 123 320