VYPRODÁNO. Oslava rychlosti bez kompromisů. Užijte si Masaryk Racing Days jako VIP hosté

Dopřejte si prémiový zážitek jako VIP hosté na Masaryk Racing Days. Připravili jsme pro vás bohatý balíček doprovodných aktivit a kompletního servisu tak, abyste si vrchol automobilové sezóny na Masarykově okruhu v Brně užili na plný plyn.

NEOMEZUJTE SE. S VIP VSTUPENKOU SE DOSTANETE PRAKTICKY KAMKOLIV

Díky VIP vstupence se dostanete na místa, která jsou běžně přístupná jenom závodníkům a jejich týmům. Ve vybraných závodech se vydejte na startovní rošt a projděte se mezi závodními vozy těsně předtím, než vyrazí do boje o vítězství.

Letos pro vás jako novinku ve spolupráci s promotérem F1 Show připravujeme speciální PITWALK. 

Jako naši VIP hosté budete mít po celou dobu závodního programu přístup do klimatizovaného salónku s výhledem na cílovou rovinku.

Samozřejmostí je neomezený pohyb po celém areálu. S vaší VIP vstupenkou máte automaticky přístup na všechny otevřené tribuny a do paddocku.

ALL-INCLUSIVE CATERING

Peněženku klidně nechte ležet doma na stole. Občerstvení vyřešíme za vás. K dispozici bude studená i teplá kuchyně v rámci snídaně, obědu a odpoledního bufetu.

VZHŮRU K TRATI

Vydejte se na jízdu po obslužné komunikaci, která vede těsně podél dráhy. Pro návštěvníky je standardně striktně nepřístupná,  ale jako naši VIP hosté se na ni podíváte. Stačí usednout do shuttle busu a užít si závodní auta v akci opravdu zblízka.

SVÉZT SE PO DRÁZE? STAČÍ TROCHU ŠTĚSTÍ

A co se vydat přímo na závodní dráhu? Nechtěli byste se po ní svézt v roli spolujezdce? S trochou štěstí na vás čeká i tento zážitek.

Ze zakoupených VIP vstupenek vylosujeme celkem 8 výherců, kteří se po dráze svezou krátce před zahájením jednoho ze závodů přímo v leading car.

Informace o vylosovaných výhercích budou k dispozici u našich hostesek ve VIP salónku.

VYHRAJTE POUKAZ NA POLYGON BRNO

Ze všech prodaných VIP vstupenek (neplatí pro VIP Junior) vylosujeme tři výherce, kteří od nás získají poukaz na školu smyku, kterou po celý rok pořádáme v našem centru bezpečné jízdy Polygon Brno.

Vstupenka je platná ve dnech 9. a 10. září.