Ještě řešíte Vánoce? Objednejte zážitek v továrně na adrenalin Copy

Předvánoční závod o dárky pod stromeček se řítí do posledního kola a vám ještě nějaká pořádná pecka pro vaše blízké chybí? Není důvod panikařit, s námi to vyřešíte na pár kliknutí. Udělejte svým blízkým radost a pořiďte jim dárkový poukaz do České továrny na adrenalin.

Postup je jednoduchý. Stačí vybrat vyhovující dárek, objednat a zaplatit kartou. Do e-mailu vám vzápětí přijde elektronický dárkový poukaz, který si okamžitě můžete vytisknout. A máte po starostech!

Silniční motoškola pro vášnivé motorkáře

Nejpopulárnější kurz na českém trhu. Individuální přístup, nálož praktického tréninku na závodní dráze a mistři oboru jako profesionální instruktoři.

OBJEDNAT KURZ SILNIČNÍ MOTOŠKOLY

Škola smyku pro řidiče bez rozdílu

Škola smyku kombinuje trénink i zábavu. A je opravdu pro každého. Ten správný kurz vyberete velmi snadno na základě řidičských schopností obdarovaného.

Upozornění: V případě kurzu na Polygonu Brno není v tuto chvíli možná platba kartou. V tomto případě garantujeme dodání dárkového poukazu do e-mailu pro objednávky, které budou na našem účtu uhrazeny do 22. prosince.

VYBRAT KURZ A OBJEDNAT

Motoškola START jako rozjezd před sezónou

Ideální kurz na rozježdění před sezónou. Motoškolu START ocení i každý začínající motorkář, nebo někdo, kdo se za řídítka vrací po delší době.

OBJEDNAT KURZ MOTOŠKOLY START

Adventure kurz pro majitele cestovních endur

Cestovní enduro motocykly jsou stále populárnější. Není se co divit, když se s nimi může jak na silnici, tak do terénu. Ale jak tento těžký stroj zkrotit? Díky tréninku v Adventure motoškole nebude mít jízda žádné hranice.

OBJEDNAT KURZ ADVENTURE MOTOŠKOLY

Motoškola po zadním jako speciální zážitek

Na motorce po zadním. Proč vlastně? Protože je to zábava! Nejen, že za dva dny kurzu své limity účastník posune o pořádný kus dál. Jízdou po zadním zároveň získá neobyčejný cit pro motorku, což využije i v běžném provozu.

OBJEDNAT KURZ MOTOŠKOLY PO ZADNÍM

Jízdy veřejnosti pro každého okruháře

Automobilové a motocyklové volné jízdy na závodní dráze pro srdcaře, kteří jsou na okruhu jako doma.

OBJEDNAT MOTO JÍZDU VEŘEJNOSTI

OBJEDNAT AUTO JÍZDU VEŘEJNOSTI