Akce Masarykův okruh pěšky je zpět! Zkraťte si čekání na novou motoristickou sezónu

Motorku máte ještě zazimovanou v garáži a s autem vyhlížíte teplejší počasí? Zkraťte si čekání na novou sezónu a vyrazte na dráhu po svých! Populární předsezónní akce Masarykův okruh pěšky je zpět.

Píšete nám, jestli i letos zpřístupníme dráhu pro pěší a běžce. Máme dobré zprávy – od této soboty až do začátku motoristické sezóny je Masarykův okruh o víkendu jenom váš.

Tentokrát i se specialitou na zahřátí. Po procházce se posilněte Masarykovou zimní kávou. Horký alkoholický životabudič, ve kterém hrají prim výběrová káva, rum a další ingredience příjemné chuti, bude k dostání na baru GRID Hotelu.

Využijte krásného zimního počasí, vyrazte na čerstvý vzduch a prohlédněte si závodní trať z nové perspektivy. Tady vám fronty u lanovky zážitek kazit nebudou.

Dejte nám vědět, že dorazíte a přidejte se na Facebookovou událost.

Důležité informace

  • Možnost procházek po závodní dráze platí ve víkendových dnech od 11. února do 12. března od 9 do 16 hodin a v termínu 25. do 26. března téhož času.
  • Vstup do areálu je možný pouze přes recepci GRID hotelu. Parkujte prosím na parkovišti před hotelem. Vjezd do areálu není možný.
  • Pro ty z vás, kteří k nám jedou MHD (pravidelná linka č. 402), otevíráme hlavní bránu u sedadlových tribun, ať nemusíte celý areál obcházet. Brána a podchod pod dráhou budou otevřeny pro pěší od 9:00 do 17:15. Parkování aut zde není možné.
  • I letos se můžete těšit na občerstvení ve Schwantzovce! Doplňte energii před závěrečným stoupáním.
  • Po celou dobu je pro vás otevřen hotelový bar, tak si procházku zpříjemněte Masarykovou zimní kávou, obědem (od 11 do 15 hodin) nebo dalším občerstvením ze stále nabídky.
  • Pro vstup na dráhu bude otevřena brána u stupňů vítězů a závora u pitlane. Vstup na pitlane je povolen.
  • Procházka se psy na vodítku je možná.
  • Vstup na závodní dráhu je zdarma. Vstup je povolen na vlastní nebezpečí. Děti do věku 15 let mají povolen vstup pouze v doprovodu rodičů. Jízdní kola a brusle nejsou povoleny. Výjimka platí pouze u dětí v doprovodu rodičů pro koloběžky a malá kola. Kočárky jsou povoleny.
Těšíme se na vás. Vítejte na Masarykově okruhu v Brně!
Změna vyhrazena.