Zážitek bez kompromisů! Užijte si CzechGP jako VIP host

Neřešte fronty u stánků s občerstvením, netrapte se parkováním a užijte si nejlepší výhled na závodní trať. S VIP vstupenkou do luxusní zóny na tribuně T1 dostanete na Grand Prix České republiky 2020 nejlepší možný servis.

Jste připraveni vyrazit? Tak si nejlepší vstupenku do světa adrenalinové podívané rovnou objednejte.

Pro ty z vás, co ještě váháte… Přesvědčte se na vlastní oči, co vás s VIP T1 vstupenkou čeká!

Zascrollujte o trochu níž, kde najdete kompletní seznam všech benefitů a rozsáhlou fotogalerii. Nebo mrkněte na video.

 

  1. Unikátní divácký zážitek. Užijte si výhled na trať, který se neokouká. Čeká Vás místo na slunné terase s výhledem na Stadion, který je právem považován za jeden z nejatraktivnějších úseků dráhy.
  2. All inclusive catering. Samozřejmostí je prvotřídní servis. Sami se rozhodněte, na co máte zrovna chuť. K dispozici Vám jsou teplé a studené pokrmy, celodenní bufet, nealkoholické nápoje, pivo a víno.
  3. Pohled do zákulisí. Jak vypadá zázemí šampionátu MotoGP? Dostanete se do paddocku, kde běžně natrefíte i na největší motocyklová esa. Samozřejmě nesmí chybět ani okouzlující paddock girls. V prostoru za boxy to zkrátka žije.
  4. Doprovodný program. Usaďte se v luxusním klimatizovaném stanu, dopřejte si drink z koktejlového baru a omrkněte zblízka ostrý závodní speciál. Samozřejmostí je výsledkový servis nebo simulátor jízdy ve voze F1 po dráze Masarykova okruhu.
  5. Parkování přímo u VIP zóny. 
  6. Vstup na všechny přírodní tribuny. Pokud se chcete rozptýlit výhledem na jiné místo na dráze, není problém. K dispozici vám jsou všechny přírodní tribuny.

KOUPIT VIP VSTUPENKU

Cena VIP T1 vstupenky (platná do 30. dubna 2020):

  • 17 990 Kč (poté 21 990 Kč)
  • 8 995 Kč pro děti ročník 2006 až 2013 (poté 10 995 Kč)