Zážitek bez kompromisů! Užijte si CzechGP jako VIP host

Přijeďte si letos vychutnat motocyklový svátek se vší parádou. Vstupenka do VIP T1 zóny vám po celé tři dny zajistí all inclusive občerstvení, nejlepší výhled na trať nebo vstup do paddocku.

Co od vaší VIP T1 vstupenky můžete čekat?

Zascrollujte o trochu níž, kde najdete kompletní seznam všech benefitů a rozsáhlou fotogalerii. Nebo mrkněte na video.

 

  1. Unikátní divácký zážitek. Užijte si výhled na trať, který se neokouká. Čeká Vás místo na slunné terase s výhledem na Stadion, který je právem považován za jeden z nejatraktivnějších úseků dráhy.
  2. All inclusive catering. Samozřejmostí je prvotřídní servis. Sami se rozhodněte, na co máte zrovna chuť. K dispozici Vám jsou teplé a studené pokrmy, celodenní bufet, nealkoholické nápoje, pivo a víno.
  3. Pohled do zákulisí. Jak vypadá zázemí šampionátu MotoGP? Dostanete se do paddocku, kde běžně natrefíte i na největší motocyklová esa. Samozřejmě nesmí chybět ani okouzlující paddock girls. V prostoru za boxy to zkrátka žije.
  4. Doprovodný program. Usaďte se v luxusním klimatizovaném stanu, dopřejte si drink z koktejlového baru a omrkněte zblízka ostrý závodní speciál. Samozřejmostí je výsledkový servis nebo simulátor jízdy ve voze F1 po dráze Masarykova okruhu.
  5. Parkování přímo u VIP zóny. 
  6. Vstup na všechny přírodní tribuny. Pokud se chcete rozptýlit výhledem na jiné místo na dráze, není problém. K dispozici vám jsou všechny přírodní tribuny.

Chcete ji? Stačí kliknout.