Zážitek bez kompromisů. Užijte si Masaryk Racing Days jako VIP hosté

Tentokrát si při automobilovém vrcholu sezóny dopřejte VIP servis. Připravili jsme pro vás prémiový doprovodný program a kompletní servis tak, abyste si letošní Masaryk Racing Days užili na maximum.

NEOMEZUJTE SE. S VIP VSTUPENKOU MŮŽETE KAMKOLIV

Pohybujte se prakticky neomezeně po celém areálu. Díky VIP vstupence máte automaticky přístup na všechny otevřené tribuny a do paddocku, kde nasajete tu pravou závodní atmosféru.

A pozor, teď to přijde – jako naši vzácní hosté budete mít přístup do klimatizovaného salónku (s výhledem na cílovou rovinku) a na startovní rošt! Projděte se mezi závodními vozy těsně předtím, než vyrazí do boje o každý centimetr dráhy.

ALL-INCLUSIVE CATERING

Peněženku klidně nechte ležet doma na stole. Občerstvení vyřešíme za vás. V průběhu dne pro vás bude připraveno studené i teplé občerstvení, nealkoholické nápoje, pivo a víno.

VZHŮRU NA TRAŤ

Vydejte se na jízdu po obslužné komunikaci, která vede těsně podél dráhy. Pro návštěvníky je standardně striktně nepřístupná,  ale jako naši VIP hosté se na ni podíváte. Stačí usednout do shuttle busu a užít si závodní auta v akci opravdu zblízka.

SVÉZT SE PO DRÁZE? STAČÍ TROCHU ŠTĚSTÍ

A co se vydat přímo na závodní dráhu? Nechtěli byste se po ní svézt v roli spolujezdce? S trochou štěstí na vás čeká i tento zážitek.

Ze zakoupených VIP vstupenek vylosujeme celkem 8 výherců, kteří se po dráze svezou přímo při zahájení jednoho ze závodů v leading car. Informace o vítězích budou k dispozici u našich hostesek ve VIP salónku.

VYHRAJTE POUKAZ NA POLYGON

Ze všech prodaných VIP vstupenek (neplatí pro VIP Junior) vylosujeme tři výherce, kteří od nás získají poukaz na školu smyku úrovně INTENSIV v hodnotě 4 900 Kč.

KOUPIT VSTUPENKU

Vstupenka je platná ve dnech 10. a 11. září.