registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola po zadním Zážitkový kurz pro milovníky adrenalinu
string(4) "2085"

Výcvikové motorky a čtyřkolky

Výcvikové čtyřkolky a motocykly

V Motoškole po zadním budete používat výhradně naše tréninkové motorky, své miláčky můžete klidně nechat odpočívat doma. Ani ne tak proto, že byste si měli motorky rozbít. Ty naše jsou ale upravené na výuku jízdy po zadním a může na nich s vámi jet instruktor.

SUZUKI LTZ 400

Kvalitní čtyřkolka je ideálním strojem pro začátek. Na ní budeme nejdřív trénovat jízdu v mrtvém bodu. Pro začátek tak nemusíte myslet na směrovou stabilitu. Ta už je pak jen detail ;-)

HONDA CBR 125

Možná ohrnujete nos, proč vás chceme posadit na "dvácu". Nebojte, na nácvik je to naprosto dokonalý stroj, silnější motorku nepotřebujeme. K dispozici máme vždy několik totožných motorek a velmi si zakládáme na jejich technickém stavu. Nemusíte se bát, že bychom vás posadili na vergl s centimetrovou vůli na plynu.

Objednejte si voucher

ENDURO Motoškola
Celodenní kurz za 3 490 Kč

Rezervujte si už nyní kurz ENDURO Motoškola 2017 za výhodných 3 490 Kč. Voucher s plovoucím termínem lze volně uplatnit po vypsání konkrétních kurzů po celou sezonu 2017.

On-line nákup
Rezervujte si váš kurz

Motoškola po zadním
Dvoudenní kurz za 8 490 Kč

Rezervujte si váš kurz Motoškola PO ZADNÍM 2018 už nyní. Všechny kurzy probíhají v areálu Masarykova okruhu v Brně.

On-line nákup
Darujte Motoškolu po zadním

Kurz Motoškola po zadním je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu a na kvalitním křídovém papíru poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat při objednávce kurzu v našem e-shopu

více