registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola po zadním Zážitkový kurz pro milovníky adrenalinu
string(4) "2033"

o kurzu

 

Na motorce po zadním? Proč vlastně? Tuto otázku jsme si položili hned při přípravě kurzu. Odpověď je paradoxně jednoduchá - protože je to zábava! A kromě dvou dnů posouvání vlastních limitů si jízdou po zadním osvojíte i neobyčejný cit pro motorku. A ten pak využijete i v běžném provozu.

Co je cílem kurzu?

Cílem je zážitek. V kurzu budete posouvat svoje hranice, užijete si spoustu adrenalinu. To vše pod vedením zkušených instruktorů - české špičky ve stuntridingu. Kurz probíhá v paddocku Masarykova okruhu - v prostředí, které k adrenalinové zábavě přímo svádí.

Co se naučíte?

Jezdit po zadním :-) Ale především budete lépe rozumět svojí motorce. Jízda po zadním je jízda "na hraně". Abyste ji zvládli, musíte si vybudovat maximální cit pro ovládání motorky a perfektní práci s rovnováhou. V extrému si návyky osvojíte mnohem rychleji.

Práce s plynem

Intenzivní trénink jízdy po zadním se sebou nese řadu dalších pozitivní dovedností. Naučíte se citlivě pracovat s plynem, dokonale a přesně jej dávkovat. A to jsou dovednosti, které zužitkujete na výjezdu z každé zatáčky i v běžném provozu. 

Práce se zadní brzdou

Citlivější práce se zadní brzdou je základní dovedností při kontrolované jízdě po zadním. Bez ní jste ztraceni. Naučíte se, jak by si měla pravá noha osvojit cit pro brzdění. Necitlivá noha v pevné botě a strach Vám to doteď moc neumožňoval, změňte to.

Práce s těžištěm
Díky extrémnímu nácviku lépe pochopíte principy těžiště a naučíte se na motorce pracovat s rovnováhou. Rozložení hmotnosti a pohyb na motorce jsou jednou ze základních dovedností, které k bezpečnému řízení motorky potřebujete. Při tréninku jízdy po zadním objevíte úplně nový rozměr a možnosti jemného balancování. Naučte se lépe koordinovat své pohyby.

Objednejte si voucher

ENDURO Motoškola
Celodenní kurz za 3 490 Kč

Rezervujte si už nyní kurz ENDURO Motoškola 2017 za výhodných 3 490 Kč. Voucher s plovoucím termínem lze volně uplatnit po vypsání konkrétních kurzů po celou sezonu 2017.

On-line nákup
Rezervujte si váš kurz

Motoškola po zadním
Dvoudenní kurz za 8 490 Kč

Rezervujte si váš kurz Motoškola PO ZADNÍM 2018 už nyní. Všechny kurzy probíhají v areálu Masarykova okruhu v Brně.

On-line nákup
Darujte Motoškolu po zadním

Kurz Motoškola po zadním je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu a na kvalitním křídovém papíru poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat při objednávce kurzu v našem e-shopu

více