registrovat |

e-mail:

heslo:

SKÚTR Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Povinnost pro každého nováčka na dvou kolech
string(4) "2005"

Testovací trať a cvičný polygon

SKÚTR Motoškola probíhá v atraktivním prostředí Masarykova okruhu. V jeho areálu je několik typů cvičných ploch, které účastníci během kurzu projdou.

Minibiková dráha

Takzvaná „malá dráha“ Masarykova okruhu je určena primárně pro motokáry a minibike, zároveň ale nabízí skvělé prostředí pro nácvik ovládání „dospělých“ motorek. V utažených zatáčkách si velmi dobře procvičíte zatáčení v nízkých rychlostech, práci s těžištěm i brzdění.

Cvičná plocha

(krizové brzdění a úhybný manévr)

Na volné ploše s kužely máte dostatek prostoru pro nácvik krizových situací – především krizového brzdění a krizového úhybného manévru.

 

 

VIRTUÁLNÍ PROJÍŽĎKA PO MINIBIKOVÉ DRÁZE   

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
Rezervujte si váš kurz

SKÚTR Motoškola
Půldenní kurz za 1 990 Kč

Rezervujte si váš kurz SKÚTR Motoškola 2017 už nyní. Vybírat můžete z pěti termínů v sezoně 2017. Všechny kurzy probíhají v areálu Masarykova okruhu v Brně.

On-line nákup
SKÚTR Motoškola jako dárek

Kurz SKÚTR Motoškola je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu a na kvalitním křídovém papíru poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat při objednávce kurzu v našem e-shopu

více