registrovat |

e-mail:

heslo:

SKÚTR Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Povinnost pro každého nováčka na dvou kolech
string(4) "2015"

program kurzu

Program kurzu

Kurz je rozdělen do teoretické části a praktické části. Ta je dále rozdělena do tří bloků, ve kterých se společně zaměříme vždy na nácvik konkrétních situací, se kterými se v provozu budete setkávat.

 

8.15 - 9.00

Prezentace - při registraci dostanete všechny potřebné informace a pomůcky do kurzu

9.00 - 9.40

Teoretická výuka - probíhá přímo v areálu minibikové dráhy Masarykova okruhu, při nepříznivém počasí v učebně v řídicí věží. Probereme základní pravidla jízdy na skútru, vysvětlíme si základní principy jízdy na motorce. Nebojte, nebude to žádné suché žvanění.

9.45 - 10.30

Základy ovládání skútru - vysvětlíme si, jak se skútrem správně manipulovat. Ukážeme si úplné základy ovládání, jak skútr zaparkovat a zajistit. Dozvíte se, jak praktická věc skútr dokáže být.

10.30 - 11.15

V běžném provozu čeká na řidiče skútru mnoho překážek a nebezpečí, proto si ukážeme, jak se většině z nich vyhnout a nebát se být plnohodnotným účastníkem silničního provozu.

11.15 - 12.00

Nácvik modelových situací z provozu - jak se vyhnout překážce, jak správě projíždět zatáčky a čeho se vyvarovat. Vysvětlíme vám, že se není potřeba bát ani jízdy v dešti.

12.00

Oběd s instruktory - cokoliv jsme nestihli probrat během kurzu, probereme v klidu u jídla v restauraci Paddock :-)

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
Rezervujte si váš kurz

SKÚTR Motoškola
Půldenní kurz za 1 990 Kč

Rezervujte si váš kurz SKÚTR Motoškola 2017 už nyní. Vybírat můžete z pěti termínů v sezoně 2017. Všechny kurzy probíhají v areálu Masarykova okruhu v Brně.

On-line nákup
SKÚTR Motoškola jako dárek

Kurz SKÚTR Motoškola je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu a na kvalitním křídovém papíru poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat při objednávce kurzu v našem e-shopu

více