registrovat |

e-mail:

heslo:

SKÚTR Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Povinnost pro každého nováčka na dvou kolech
string(4) "1994"

vybavení / skútry

Do SKÚTR Motoškoly můžete přijet buď s vlastním skútrem, nebo využít našich výukových skútrů. Pokud už máte vlastní motorku, jednoznačně vám doporučujeme absolvovat kurz na ní. Lépe si na svůj stroj zvyknete a všechny záludnosti si vyzkoušíte na motorce, kterou znáte a se kterou budete jezdit i v budoucnu.

 

Pokud dosud skútr nevlastníte, můžete využít naše motocykly. Účastníci, kteří nedosáhli věku potřebného k řízení skútrů nad 50 ccm absolvují kurz na „padesátce“, držitelé řidičského oprávnění na skupinu B a účastníci nad 18 let si mohou vybrat, na jaké kubatuře výcvik absolvují, případně si vyzkoušet obě kubatury.

 

Honda PCX 125

Tahle „stopětadvacítka“ je jedním z nejrozšířenějších skútrů svojí kategorie. V České republice je nejprodávanějším strojem ve své kubatuře. Má větší rozvor a větší průměr kol, díky tomu je velmi stabilní a dobře se vyrovnává i s vyššími rychlostmi.

 

 

 

Piaggio Vespa 150

Skútr je sice „stopadesátka“, kromě většího motoru je ale prakticky totožný s verzí 125 ccm. Vespy jsou díky líbivému designu velmi populární a rozšířené. Jsou typickým zástupcem druhého typu středních skútrů – tedy strojů s menšími koly a kratším rozvorem. Díky tomu jsou mrštnější v nízkých rychlostech, víc zkušeností ale vyžadují při vyšší rychlosti a na nerovnostech.

 

 

 

 

Aprilia SR50

SR50 je jedním z nejrozšířenějších typů „padesátek“. Je oblíbený díky poměrně výkonnému a pružnému motoru a také díky obratnosti. Díky nadčasové konstrukci a designu je lze pořídit nové, zároveň jsou ale velmi žádané i na trhu s ojetými skútry.

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
Rezervujte si váš kurz

SKÚTR Motoškola
Půldenní kurz za 1 990 Kč

Rezervujte si váš kurz SKÚTR Motoškola 2017 už nyní. Vybírat můžete z pěti termínů v sezoně 2017. Všechny kurzy probíhají v areálu Masarykova okruhu v Brně.

On-line nákup
SKÚTR Motoškola jako dárek

Kurz SKÚTR Motoškola je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu a na kvalitním křídovém papíru poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat při objednávce kurzu v našem e-shopu

více