registrovat |

e-mail:

heslo:

SKÚTR Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Povinnost pro každého nováčka na dvou kolech
string(4) "1993"

instruktoři Motoškoly

 

SKÚTR Motoškolu připravuje stejný tým jako „dospělou“ Motoškolu Masarykova okruhu. Kurzem vás provedou Pepa „Sršeň“ Šiler, Karel „Carlos“ Táborský a Blanka Slavíková. Ta zastává roli plnohodnotného instruktora, zároveň ale poradí dívkám, ženám i drobnějším klukům s tím, jak se správně vypořádat s hmotností motorky.

 

Pepa Šiler

Motocyklový testovací jezdec, aktivní motorkář, který v běžném provozu na motocyklu najezdí 40 tisíc kilometrů ročně. Na motorce jezdí 21 let, vede kurzy Motoškoly i pro Policii ČR. Jezdí na motocyklech Aprilia Tuono 1100 Factory, MV Agusta Brutale 1090 Corsa

 

 

Karel Táborský

Šéfredaktor měsíčníku Motohouse a zkušený testovací jezdec motocyklů je dlouholetým instruktorem Motoškoly Masarykova okruhu. Motocykly střídá, je pravděpodobné, že jej na trati potkáte na některé z horkých novinek předních světových výrobců.

 

 

 

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
Rezervujte si váš kurz

SKÚTR Motoškola
Půldenní kurz za 1 990 Kč

Rezervujte si váš kurz SKÚTR Motoškola 2017 už nyní. Vybírat můžete z pěti termínů v sezoně 2017. Všechny kurzy probíhají v areálu Masarykova okruhu v Brně.

On-line nákup
SKÚTR Motoškola jako dárek

Kurz SKÚTR Motoškola je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu a na kvalitním křídovém papíru poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat při objednávce kurzu v našem e-shopu

více