registrovat |

e-mail:

heslo:

SKÚTR Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Povinnost pro každého nováčka na dvou kolech
string(4) "2003"

Informace pro účastníky kurzu

 

Účastníci SKÚTR Motoškoly musí mít základní bezpečnostní vybavení pro jízdu na motorce, tedy helmu. I když je to velmi nepravděpodobné, stát se může cokoliv. Určitě nepotřebujete "plnohodnotnou" výbavu na velkou motorku, základní pravidla oblečení byste ale měli dodržet.

 

Povinné vybavení

  • motocyklová helma

Doporučené vybavení

  • dlouhé kalhoty
  • dlouhé rukávy u horního dílu oblečení
  • pevná obuv, nejlépe kotníková
  • motocyklové rukavice

V případě že kurz absolvujete na vlastním skútru

  • plná nádrž (možnost dotankování u ČS Benzina v areálu Masarykova okruhu)

Služby na Masarykově okruhu

Restaurace

V ceně kurzu je zahrnutý voucher na oběd v restauraci Paddock. Bezplatně si můžete vybrat ze dvou hlavních jídel, která jsou v nabídce vždy označena. V restauraci si můžete koupit i něco na pití, nebo si dát výbornou kávu.

Čerpací stanice

V areálu Masarykova okruhu je možné tankovat pohonné hmoty. Čerpací stanice Benzina nabízí standardní portfolio řetězce (Natural 95, Verva 100 a Diesel Top Q) v běžné cenové relaci. Na čerpací stanici není možné platit platební kartou!

 

Doprava na okruh

Pro zobrazení informací o dopravě na Masarykův okruh klikněte zde.

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
Rezervujte si váš kurz

SKÚTR Motoškola
Půldenní kurz za 1 990 Kč

Rezervujte si váš kurz SKÚTR Motoškola 2017 už nyní. Vybírat můžete z pěti termínů v sezoně 2017. Všechny kurzy probíhají v areálu Masarykova okruhu v Brně.

On-line nákup
SKÚTR Motoškola jako dárek

Kurz SKÚTR Motoškola je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu a na kvalitním křídovém papíru poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat při objednávce kurzu v našem e-shopu

více