registrovat |

e-mail:

heslo:

SKÚTR Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Povinnost pro každého nováčka na dvou kolech
string(4) "2450"

Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

Hledáte skvělý dárek pro své blízké, kteří rádi jezdí na motocyklu? Dejte jim poukaz na kurz SKÚTR Motoškola 2017.

Při objednávce si vyžádejte zaslání dárkového certifikátu. Po dokončení objednávky a přijetí platby vám poštou pošleme dárkový poukaz ve vizuálním stylu Masarykova okruhu, který můžete svým blízkým darovat k narozeninám nebo při jiné příležitosti.

Jaký kurz vybrat a jak jej objednat, zjistíte v záložce Termíny a objednávky

Případné otázky vám rádi zodpovíme na mailu motoskola@brno-circuit.comHARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
Rezervujte si váš kurz

SKÚTR Motoškola
Půldenní kurz za 1 990 Kč

Rezervujte si váš kurz SKÚTR Motoškola 2017 už nyní. Vybírat můžete z pěti termínů v sezoně 2017. Všechny kurzy probíhají v areálu Masarykova okruhu v Brně.

On-line nákup
SKÚTR Motoškola jako dárek

Kurz SKÚTR Motoškola je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu a na kvalitním křídovém papíru poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat při objednávce kurzu v našem e-shopu

více