Probuďte v sobě závodníka. Vyzkoušejte nové výkonné motokáry

Naše motokárová flotila se rozrostla o šest výkonných motokár, díky kterým si užijete ještě silnější závodní zážitek. Ale jelikož to opravdu nejsou žádná ořezávátka, pro svezení v nich nejprve musíte zajet časový limit.

Jak na to? Postup je jednoduchý.

  1. Na původních motokárách musíte zajet čas 30,5 vteřiny, nebo méně.
  2. Po úspěšném zdolání kvalifikačního času u obsluhy motokárové dráhy vyplníte formulář s několika kontaktními údaji a při příští návštěvě obdržíte Licenci rychlého jezdce s unikátním číslem.
  3. Na základě této licence si můžete rezervovat čas jízdy v daných termínech, které jsou vyhrazené pouze pro výkonnější stroje. Volnou kapacitu dráhy si ověříte na tomto odkazu.
  4. Rezervace přijímáme na telefonním čísle +420 774 766 659 v těchto časech:
    • pondělí až pátek 9:00 až 11:00
  5. Cena za pronájem výkonné motokáry je 800 Kč / 10 minut. Současně před každou jízdou skládáte vratnou zálohu 1000 Kč pro případ poškození motokáry. V případě poškození motokáry způsobeném kolizí dvou a více jezdců propadá kauce všem účastníkům incidentu.

Berte prosím v potaz, že jsou to opravdu silné stroje, jejichž ovládání je složitější než u našich původních motokár. Nezapomeňte, že jde stále hlavně o zábavu a přizpůsobte tomu svůj styl jízdy. Děkujeme!

Aktuální obsazenost dráhy