Na Hankook 12H bez kompromisů. Staňte se VIP hostem

Užijte si svátek automobilového závodění se vším všudy. S VIP vstupenkou vás čeká jedinečný servis a prémiový doprovodný program, díky kterému na Hankook 12H Brno 2019 jen tak nezapomenete. Podíváte na startovní rošt, projedete se kolem dráhy a můžete vyhrát jízdu v nadupaném leading car.

ZÁŽITEK BEZ KOMPROMISŮ

S VIP vstupenkou se dostanete do všech veřejných částí areálu. Samozřejmostí je přístup na všechny tribuny a do paddocku.

Díky VIP vstupence se navíc dostanete přímo na startovní rošt. Projděte se mezi vozy jen pár minut předtím, než vyrazí do boje o vítězství. Tady nasajete tu pravou závodní atmosféru.

ALL INCLUSIVE SERVIS

Peněženku klidně nechte doma. Čeká vás špičkový catering, který zahrnuje občerstvení po celý den.

VZHŮRU NA TRAŤ

Snili jste o tom, že uvidíte závodní auta v akci opravdu zblízka? To můžete jen z obslužné komunikace vedoucí těsně podél dráhy. Pro návštěvníky na tribunách je nepřístupná, ale vy se na ní podíváte. VIP vstupenka zahrnuje jízdu v shuttle busu přímo po obslužné komunikaci.

POHLED DO ZÁKULISÍ

Jak vypadá zázemí závodního týmu při vytrvalostním závodě? Zažijte to na vlastní oči! Vezmeme vás na návštěvu do boxu jednoho ze závodních týmů.

SVÉZT SE PO DRÁZE? STAČÍ TROCHU ŠTĚSTÍ

A co na závodní dráhu? Nechtěli byste se po ní svézt v roli spolujezdce? S trochou štěstí na vás čeká jízda v roli spolujezdce. Z VIP hostů vylosujeme dva, kteří se po trati svezou krátce před zahájením samotného závodu v nadupaném leading car.