Jak letos na Grand Prix levněji, nebo zadarmo? Stavte se za námi na Motosalon!

Stavte se za námi od čtvrtka do neděle na Motosalon v pražských Letňanech. Máme pro vás soutěž o vstupenky na Grand Prix, levnější předprodej nebo ukázku motoškol. Přečtěte si deset důvodů, proč za žádnou cenu nesmíte vynechat náš stánek v hale č. 5.

 1. Na Grand Prix zadarmo. Stačí málo! Zúčastněte se soutěže v naší Playstation zóně, zajeďte nejrychlejší čas při závodě na Masarykově okruhu a lupeny jsou vaše. Sledujte náš web a Facebook pro další podrobnosti, vypustíme je do placu už velmi brzy.
 2. Na Grand Prix levněji. Sice pro vás chystáme soutěž o vstupenky, ale na všechny se nedostane. Pro ty méně šťastné máme velmi příjemnou alternativu. Spolek pro GP ČR Brno vrací exkluzivně pouze na Motosalonu do prodeje vstupenky za cenu první předprodejové vlny. Nenechte si pláchnout poslední šanci, jak pořídit vstupenky Silver a Gold za předvánoční ceny.
 3. OdSTARTujte jako králové. Nenechte si ujít workshop na pódiu o novince v nabídce našich motoškol. Motoškola START je ideálním odrazovým můstkem pro motorkáře-nováčky nebo všechny navrátilce za řídítka. Prozradíme vám, jak jezdit bezpečně a sebejistě.
 4. Na motorce po zadním? Řekneme vám jak. Proč by někdo chtěl na motorce jezdit po zadním? Protože je to velká zábava! Borci z naší motoškoly Po zadním vám v rámci doprovodného programu prozradí fígle, díky kterým se to naučíte zvedat jako profíci.
 5. Z odrážedla do MotoGP. Chcete, aby se vaše dítko začalo věnovat motocyklovému sportu, ale nevíte kudy kam? Řekneme vám kdy, kde, co a jak. Máme za sebou spoustu let výchovy mladých talentů v naší akademii a nebojíme se o naše zkušenosti podělit!
 6. Okoukněte závodní speciál MotoGP. Motosalon je logicky hlavně o krásných motorkách… Co takhle kromě produkčních strojů okouknout jeden nabušený MotoGP speciál? U nás na stánku najdete nablýskanou parádu od pilota MotoGP Karla Abrahama.
 7. Otázky na naše motoškoly? Máme odpovědi! Od čtvrtka do neděle na nás vypalte libovolnou otázku. Uděláme maximum proto, abychom vám naše motocyklové kurzy představili do puntíku.
 8. Ohákněte se do závodního. I motorkář musí dobře vypadat! Do Letňan s sebou bereme merchandising se závodní tematikou, tak přijďte okouknout naše stojany, jestli by se vám něco nehodilo do šatníku.
 9. Masec je mazec nejen na motorce. Jasně, závodní dráha je závodní dráha, ale už dávno to na Masarykově okruhu není jenom o tom. Najdete u nás motokáry, pitbiky, hotel nebo nový Polygon Brno. Seznamte se s každou aktivitou, kterou u nás můžete zažít.
 10. Přijďte poklábosit. Dá Rossi na stará kolena titul? Poperou se Márquez s Lorenzem už v Kataru? Posune se Karel Abraham v novém týmu pořádně dopředu? Ať už máte názor na cokoliv, stavte se na kus řeči. Budeme se těšit!

A na závěr několik praktických informací…

 • Od čtvrtka 28. 2. do neděle 3. 3. nás v Letňanech najdete v hale č. 5 — hned u pódia, to nemůžete minout.
 • Často budeme přímo na podiu, mrkněte na doprovodný program.
 • Pro informaci od kdy do kdy se můžete podívat na otevírací dobu výstaviště.