registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola Masarykova okruhu Kurz bezpečné jízdy pro aktivní motorkáře
string(4) "1410"

Termíny a objednávky

 

Motoškola 2018

Kurzy pro rok 2017 jsou zaplněny. Nedostalo se na vás?  Spustili jsme předprodej na sezónu 2018, konkrétní termíny zveřejníme na začátku roku 2018.

Termíny  Květen Červen Červenec Srpen
         
         
          
Cena

3 990 Kč   

 

 

Motoškola Sport

Termíny  Květen Červen Červenec Srpen
         
Cena

5 700 Kč   

 

On-line prodej

 

  • Všech uvedených termínů se  jako instruktor účastní Karel Abraham
  • Přeškrtnuté termíny - obsazený kurz
  • kurz není určen pro majitele chopperů

 

Výběr termínu

 

V on-line prodejním systému si vyberte daný termín kurzu, který přímo zakoupíte. Tím máte místo v zakoupeném termínu automaticky rezervováno, není třeba jej potvrzovat. 

 

Rezervace termínu - pro držitele voucheru

Pokud jste držitelem voucheru na Motoškolu 2017 bez stanoveného data kurzu, vyberte si po vypsání termínů nejvhodnější termín z tabulky výše a rezervujte si jej mailem na adrese liskova@brno-circuit.com.

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
ENDURO Motoškola

Naučte se ovládat svoje cestovní enduro v lehkém i těžším terénu. Na terénním polygonu v areálu Masarykova okruhu si vyzkoušíte různé typy terénních překážek a naučíte se je s přehledem zdolávat. Kurzem vás provede Pepa Kulhavý, zkušený závodník v enduro a motokrosových disciplínách a účastník šestidenní.

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více