registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola Masarykova okruhu Kurz bezpečné jízdy pro aktivní motorkáře
string(4) "1410"

Termíny a objednávky

 

Motoškola 2018

Termíny  Květen Červen Červenec Srpen
  24  11  3  13 
  25  21  14 
    22  10    
Cena

3 990 Kč   

 

 

Motoškola Sport

Termíny  Květen Červen Červenec Srpen
         
Cena

5 700 Kč   

 

On-line prodej

  • Takto označených termínů se  jako instruktor účastní Karel Abraham
  • Přeškrtnuté termíny - obsazený kurz
  • Kurz není určen pro majitele chopperů
  • Motoškola SPORT je výběrový kurz pro absolventy základního kurzu

Výběr termínu

V on-line prodejním systému si vyberte daný termín kurzu, který přímo zakoupíte. Tím máte místo v zakoupeném termínu automaticky rezervováno, není třeba jej potvrzovat. 

 

Rezervace termínu – pro držitele voucheru

Jste držitelem voucheru na silniční motoškolu bez stanoveného data kurzu? Zarezervujte si vyhovující termín v tomto formuláři.

HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
ENDURO Motoškola

Naučte se ovládat svoje cestovní enduro v lehkém i těžším terénu. Na terénním polygonu v areálu Masarykova okruhu si vyzkoušíte různé typy terénních překážek a naučíte se je s přehledem zdolávat. Kurzem vás provede Pepa Kulhavý, zkušený závodník v enduro a motokrosových disciplínách a účastník šestidenní.

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více