registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola Masarykova okruhu Kurz bezpečné jízdy pro aktivní motorkáře
string(3) "675"

Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

Hledáte skvělý dárek pro své blízké, kteří rádi jezdí na motocyklu? Dejte jim poukaz na kurz Motoškola 2017.

Při objednávce si vyžádejte zaslání dárkového certifikátu. Po dokončení objednávky a přijetí platby vám poštou pošleme dárkový poukaz ve vizuálním stylu Masarykova okruhu, který můžete svým blízkým darovat k narozeninám nebo při jiné příležitosti.

Jaký kurz vybrat a jak jej objednat, zjistíte v záložce Termíny a objednávky

Případné otázky vám rádi zodpovíme na mailu motoskola@brno-circuit.comHARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
ENDURO Motoškola

Naučte se ovládat svoje cestovní enduro v lehkém i těžším terénu. Na terénním polygonu v areálu Masarykova okruhu si vyzkoušíte různé typy terénních překážek a naučíte se je s přehledem zdolávat. Kurzem vás provede Pepa Kulhavý, zkušený závodník v enduro a motokrosových disciplínách a účastník šestidenní.

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více