registrovat |

e-mail:

heslo:

Motoškola Masarykova okruhu Kurz bezpečné jízdy pro aktivní motorkáře
HARD ENDURO Motoškola

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
ENDURO Motoškola

Naučte se ovládat svoje cestovní enduro v lehkém i těžším terénu. Na terénním polygonu v areálu Masarykova okruhu si vyzkoušíte různé typy terénních překážek a naučíte se je s přehledem zdolávat. Kurzem vás provede Pepa Kulhavý, zkušený závodník v enduro a motokrosových disciplínách a účastník šestidenní.

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více
Motoškola po zadním

Tenhle zážitkový kurz vás dostane! Pod vedením stuntridera Adama "Special" Peschela se naučíte během dvoudenního kurzu jezdit po zadním kole. Co z toho? Kromě dvou dnů skvělé zábavy a posouvání vlastních hranic si odnesete neuvěřitelný cit pro motorku a její ovládání. A ten se hodí i na silnici.

více
Motoškola jako dárek

Kurz Motoškola je skvělý tip na vánoční nebo narozeninový dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu a na kvalitním křídovém papíru poštou až domů. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat při objednávce kurzu v našem e-shopu

více
Motoškola SPORT

Chcete posouvat své limity za hranice běžné Motoškoly? Pak je pro vás Motoškola SPORT. Kurz pod záštitou legendárního Keithe Coda z Californian Superbike School je od roku 2017 výběrový - účastníky si budou mezi absolventy základní Motoškoly vybírat přímo Pepa Sršeň a Karel Abraham.

více