Motoshow rekord 2018. Projeďte si program hodinu po hodině

Už dnes se společně vydáme na další společnou projížďku po závodní dráze. Motoshow rekord ale není jenom o samotné hromadné jízdě, naopak si můžete užít dva dny plné dalšího doprovodného programu. Pojďme se na to podívat podrobně.

Pátek 5. října

V pátek je to velmi jednoduché. Celý den jsou na programu volné jízdy pro motocykly. Od 10 hodin dopoledne až do 17 hodin večer můžete na svém stroji vyrazit do libovolného počtu volných jízd.

Jedna jízda trvá 25 minut a podmínky jsou stejné jako při standardních jízdách veřejnosti. To znamená stroj ve vyhovující technické kvalitě, helma a 600 Kč za jednu jízdu.

Sobota 6. října

9:00

V sobotu se rekord rozjede na plno. Začínáme opět jízdami veřejnosti, tentokrát od 9 hodin, končit se bude opět v 17:00.

10:00

Rekordní jízdu sice pojedete na svém stroji, ale v mezičase si můžete vyzkoušet něco nového. Na offroad dráze přístupné od tribuny D se svezte na terénní čtyřkolce od F-Moto, v paddocku pro změnu můžete vyzkoušet elektrické motocykly značky Kuberg.

10:45

Přední český stuntrider Adam Peschel a Special Brothers Crew předvedou svojí Stunt Show v 10:45 na pitlane. Exhibici můžete sledovat z boxové zdi, od boxů nebo z terasy řídicí věže.

Borci potom samozřejmě nikam neodjíždí, ale pojedou rekordní jízdu s námi. Takže s nimi klidně dejte řeč, rádi vám prozradí, o čem je motoškola Po zadním.

11:30

Hromadná jízda po dráze spojená se vzpomínkou na Marca Simoncelliho začíná v 11:30. Je důležité, abyste nejpozději v tuto dobu byli uvnitř areálu Masarykova okruhu. Jedině tak vám můžete zaručit, že se rekordu bez problému stihnete zúčastnit.

Dorazit můžete na libovolné motorce. Je jedno, jestli je to babeta nebo silný litr, důležité je, aby byl stroj ve vyhovujícím technickém stavu. Bez problému přijeďte s batůžkem, oba ovšem musíte mít helmu. Zúčastnit se můžete i na tříkolce nebo čtyřkolce.

Ať dojedete na čemkoliv, odvezete si super zážitek a památeční samolepku.

14:00

V kinosále Masarykova okruhu má od 14 hodin komentované promítání svých fotografií z motoristického prostředí okruhový spíkr Martin Straka. Fotky jsou převážně z jeho knížky Racing’n’Roll, ale protože jsme na Masecu, bude se Martin soustředit hlavně na Brno.

Našemu komentátorovi se v létě při Grand Prix povedl moc pěkný portrét legendy motocyklového sportu Giacoma Agostiniho. Martin z tohoto portrétu nechal vyrobit obraz, který si jeden šťastlivec v sobotu odnese domů.

Tak #fullgas a brzy na Masarykově okruhu na viděnou!