registrovat |

e-mail:

heslo:

Motokáry & Pitbike Závodní dráha pro motokáry
string(4) "1054"

KART Liga Masarykova okruhu 2016

Ty versus profesionál. Motokárová sezónní soutěž pokračuje

 

Možná porazíš na motokárách kamarády. Ale můžeš předjet i profesionálního závodníka? Proč to nezkusit. Masarykův okruh každý rok vypisuje motokárovou soutěž o nejrychlejší čas dráhy. Nejrychlejší jezdci vyhrávají účast ve finálovém motokárovém závodu přímo během jednoho ze závodních víkendů na Masarykově okruhu.

JAK SOUTĚŽIT?

Stačí přijet na Masarykův okruh v provozní době motokárové dráhy, zajezdit si a souhlasit se zapsáním času do tabulky. Informace o provozu motokárové dráhy najdeš ZDE. Počet soutěžních jízd není omezen, do výsledků se zapisuje nejrychlejší čas jezdce v sezoně 2016.

KDE SE DOZVÍŠ ČASY SOUPEŘŮ?

Přímo u minibikové dráhy bude vyvěšen "totem" s časy nejrychlejších jezdců. Tam uvidíš, kolik ti chybí na úplnou špičku. A pokud zajedeš dostatečně rychlý čas, na tabuli jej s tvým jménem přidáme. Navíc je tabulka aktualizována na těchto webových stránkách ZDE

KOLIK TO STOJÍ?

Nic! Stačí si zaplatit běžnou jízdu na motokárách v ceně 150 Kč / 10 min (200cc)  resp. 180 Kč / 10 min. (270cc)

KDO SE MŮŽE SOUTĚŽE ZÚČASTNIT?

Kdokoliv, kdo může jezdit na motokárách. Během roku se do boje o nejrychlejší čas zapojí i profesionálové, kteří Masarykův okruh navštíví. Ti ale nebudou zařazeni do výsledného hodnocení určujícího účast v závodním finále.

JAKOU MOTOKÁRU ZVOLIT? 200cc NEBO 270cc?

Je to úplně jedno. Z každé kategorie postoupí do finálového závodu 3 jezdci. V případě, že by se jeden jezdec umístil na prvních třech místech v obou kategoriích, dostane se řada na jezdce v následném pořadí kategorie 200cc.

KDYŽ JSEM ŽENA, MÁ VŮBEC CENU SOUTĚŽIT?

Určitě má. Nejrychlejší žena sezóny bude oceněna zvlášť a bude se moci zúčastnit i finále celé soutěže.

JAKÉ JSOU CENY?

Kromě účasti ve velkém finále proti profesionálním automobilovým, motokárovým nebo motocyklovým jezdcům vyhrávají nejrychlejší jezdci věcné ceny a vstupenky na akce Masarykova okruhu. Oceněno bude 5 nejrychlejších jezdců kategorie 200cc a 5 nejrychlejších kategorie 270cc. 

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

  • zakoupení platné destiminutové vstupenky na jízdu na motokárové dráze
  • ustanovení jakéhokoliv času na dráze
  • souhlas se zařazením do soutěže

 

Motokáry jako dárek

Jízda na motokárové dráze Masarykova okruhu je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat na mailu motokary@brno-circuit.com.

více
Celoroční soutěž KART LIGA

Myslíš, že jsi na motokáře nejlepší? Jen u nás to můžeš i dokázat. Každým kolem, které na naší dráze zajedeš, bojuješ v celoroční soutěži KART LIGA. Nejlepší jezdci sezony vyhrávají účast v závodu proti profesionálním závodníkům. Myslíš, že dokážeš porazit i je? 

více