registrovat |

e-mail:

heslo:

Motokáry & Pitbike Závodní dráha pro motokáry
string(4) "1086"

Motokárová dráha Masarykova okruhu


Užijte si závodní atmosféru na vlastní kůži na motokárové dráze Masarykova okruhu. Oproti běžným idoorovým drahám je naše dráha na větší ploše a víc připomíná skutečný závodní okruh. Užijete si tak delší rovinky a spoustu vypjatých soubojů na výjezdech ze zatáček i na "brzdách". K dispozici jsou vyladěné a špičkově připravené motokáry o objemu 200cc a 270cc. 

Dráha je v provozu vždy od dubna do konce října (vzhledem k "horskému charakteru" dráhy vždy záleží na počasí).

Otevírací dobu dráhy naleznete ZDE

Motokárová dráha je využívána pro řadu aktivit - trénink minibikové akademie, klientské pronájmy, motoškoly a další. Je proto možné, že i době otevírací doby pro veřejnost bude dráha obsazena. Před cestou na Masarykův okruh vždy zkontrolujte, jestli není dráha obsazena - sledujte aktualizovaný kalendář akcí ZDE 

Ceník sledujte ZDE

V případě jakýchkoliv dotazů a zájmu o rezervaci nás kontaktujte:

Tel.:     +420 602 727 025 n. +420 605 205 158
E-mail: motokary@brno-circuit.com

Motokáry jako dárek

Jízda na motokárové dráze Masarykova okruhu je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat na mailu motokary@brno-circuit.com.

více
Celoroční soutěž KART LIGA

Myslíš, že jsi na motokáře nejlepší? Jen u nás to můžeš i dokázat. Každým kolem, které na naší dráze zajedeš, bojuješ v celoroční soutěži KART LIGA. Nejlepší jezdci sezony vyhrávají účast v závodu proti profesionálním závodníkům. Myslíš, že dokážeš porazit i je? 

více