registrovat |

e-mail:

heslo:

Motokáry & Pitbike Závodní dráha pro motokáry
string(4) "2169"

Firemní klientela

 
 

Přijďte si na naši dráhu užít i firemní akce, konference a další eventy. Díky atraktivnímu prostředí a netradičním aktivitám, ke kterým patří i jízda na motokárách a pitbike, prožijete spolu se svými kolegy, klienty nebo partnery nezapomenutelný den.

MOTOKÁROVÁ / MINIBIKOVÁ DRÁHA

Užijte si závodní atmosféru na vlastní kůži na naší dráze. Oproti běžným indoorovým drahám je "malá" dráha Masarykova okruhu na větší ploše a víc připomíná skutečný závodní okruh. Užijete si delší rovinky a spoustu vypjatých  soubojů na výjezdech ze zatáček i na "brzdách".

JAKOU MÁME TECHNIKU?

K dispozici je 20 kvalitních motokár o objemu 200cc (MS Kart) a 270cc (DINO).  Motokáry jsou našimi mechaniky vždy špičkově připraveny. Pokud jste fanoušky jednostopého ježdění a zvýšená hladina adrenalinu vám není cizí, můžete si také pronajmout
5 malých motocyklů pitbike od španělského výrobce IMR Racing a poměřit své síly na nich. pro jízdu na pitbike vám zapůjčíme kožené závodní kombinézy.   

ZÁVOD NEBO REKREAČNÍ JEŽDĚNÍ PRO ZÁBAVU?

Uspořádáme pro vás cokoliv. Můžete si na dráze kroužit a soutěžit pouze s časem, vylepšovat vlastní jízdní stopu nebo se jen "kochat". Pokud ve vás však koluje závodnická krev, upřipravíme vám váš vlastní závod na klíč, včetně volných a kvalifikačních tréninků. 

CO VŠECHNO UMÍME?

Kromě motokárové dráhy můžete k zábavě využít spoustu dalších nevšedních aktivit a znásobit tak zážitek z celého dne. 

  • KLUZNÁ DRÁHA - procvičte si ovládání auta ve smyku na kluzné dráze přímo v paddocku Masarykova okruhu.
  • DRIFTY - Jízda driftem - tedy řízeným smykem - je dnes již samostatnou závodní disciplínou. Ať ji chcete vyzkoušet jako spolujezdec, nebo se posadit přímo za volant, na Masarykově okruhu jsme vám k dispozici. Nabízíme svezení v drifterských speciálech i v běžném voze se speciálními návleky.
  • TERÉNNÍ POLYGON - v areálu Masayrkova okruhu si můžete vyzkoušet i terénní vozy. Na polygonu obklopeném závodní tratí  najdete řadu umělých překážek , ketré prověří vaše schopnosti.
  • ZÁVODNÍ TRENAŽÉR - na vaši akci vám pronajmeme špičkový závodní trenažér. Budete si tak moci vyzkoušet i jízdu na velké dráze Masarykova okruhu v téměř libovolném typu závodního vozu.
  • EXKURZE - pokud vás zajímá zázemí a historie Masarykova okruhu, vydejte se na exkurzi a nahlédněte do nitra fungování legendárního světové trati pod vedením našich průvodců.

CATERING

Spoluipracujeme s nejkvalitnějšími dodavateli cateringu v Brně, kteří mají zkušenosti se zajištěním občerstvení na těch nejprestižnějších akcích. Catering pro vaše hosty připravíme přesně podle vašich požadavků, servírovat jej dokážeme ve vnitřních prostorách stejně jako kdekoliv v areálu okruhu.

PRODUKCE

Vaši akci připravíme od prvního návrhu až po kompletní realizaci. Díky tomu si budete moci váš den na Masarykově okruhu užít nerušeně  ve společnosti hostů, ne starostí o organizaci.

JAKÉ JSOU CENY?

Vzhledem k jedinečnosti každé akce vám kalkulaci akce sestavíme na požádání.

KONTAKT

Konaktujte nás na motokary@brno-circuit.com nebo +420 605 205 158. Jakékoliv dotazy vám včas a rádi zodpovíme.

Občerstvení přímo na okruhu

Nebojte se, svačinu si na Masarykův okruh vozit nemusíte. Po celou sezonu je v provozu Paddock Restaurant vzdálený jen asi 150 metrů od areálu minibikové a motokárové dráhy. Nealkoholické nápoje a drobné občerstvení si pak můžete koupit přímo u dráhy, kde je i příjemné posezení s výhledem na trať.

více