registrovat |

e-mail:

heslo:

Motokáry & Pitbike Závodní dráha pro motokáry
string(3) "704"

Motokárový a minibikový areál


Dráha

Outdoorová motokárová a minibiková dráha umístěná v jedinečném prostředí závodního Masarykova okruhu s výhledem na zalesněné kopce Brna a poslední "cílovou" zatáčku. Areál nabízí velkou spoustu možností zábavy pro celou rodinu, ale i uspořádání špičkových firemních a prezentačních akcí. Adrenalin všem návštěvníkům zvedne i pohled na závodní stroje jezdící v těsné blízkosti.

Specifikace trati s hladkým asfaltovým povrchem:

Délka: 423 m
Šířka: 5 m
Startovní rovinka: 8,2 m
Převýšení: 2,5 m
Zatáčky: 6 levých a 5 pravých

 

Virutální prohlídka

Projeďte si motokárovou dráhu virtuálně na portálu Mapy.cz
Projekt Panorama umožňuje volnou prohlídku motokárové dráhy Masarykova okruhu i dalších míst v areálu.
Otevřít virtuální prohlídku areálu

 

Zázemí

V těsné blízkosti dráhy je dostatečný počet parkovacích míst. Všem návštěvníkům je k dispozici stánek s občerstvením a mobilní toalety. Před sluncem nebo nepříznivým počasím se lze ukrýt v dřevěném altánu, ze kterého mají návštěvníci přehled o dění na dráze.

Motokáry jako dárek

Jízda na motokárové dráze Masarykova okruhu je skvělý tip na dárek. Rádi vám voucher pošleme jako dárkový certifikát v originálním vizuálním stylu Masarykova okruhu poštou. Poukazy posíláme s vytištěným jménem obdarovaného. Stačí o certifikát požádat na mailu motokary@brno-circuit.com.

více
Celoroční soutěž KART LIGA

Myslíš, že jsi na motokáře nejlepší? Jen u nás to můžeš i dokázat. Každým kolem, které na naší dráze zajedeš, bojuješ v celoroční soutěži KART LIGA. Nejlepší jezdci sezony vyhrávají účast v závodu proti profesionálním závodníkům. Myslíš, že dokážeš porazit i je? 

více