Masarykův okruh pěšky. Projděte se po dráze

Otevíráme pro vás brány Masarykova okruhu. Neseďte doma a naplánujte si na víkend speciální zážitek. Projděte si závodní dráhu po svých! 

Nadýchejte se čerstvého vzduchu, pociťte všudypřítomný adrenalin, vychutnejte si nádherné pohledy do kraje. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, kterou vám přináší teplé zimní počasí. ☀️
Naložte do auta svoji rodinu nebo partu kamarádů, přijeďte k nám a užijte si procházku po závodní dráze s možností víkendového oběda nebo posezení u kávy v okruhové restauraci.

Informace

🕐 Možnost procházek po závodní dráze platí ve víkendových dnech od 19. února do 13. března od 9 do 16 hodin.
🌭 Po celou dobu jsou pro účastníky otevřeny restarauce GRID a hotel GRID, takže procházku můžete spojit i s chutným obědem nebo pauzou na kávu.
🅿️ Parkovat můžete na parkovišti před hotelem GRID. Vjezd do areálu není možný.
🏁 Vstup bude umožněn pouze přes hlavní bránu (vrátnici) areálu. Pro vstup na dráhu bude otevřena brána u stupňů vítězů a závora u pitlane. Vstup na pitlane je povolen.
ℹ️ Vstup na závodní dráhu je zdarma. Vstup je povolen na vlastní nebezpečí. Děti do věku 15 let mají povolen vstup pouze v doprovodu rodičů. Jízdní kola a brusle nejsou povoleny. Výjimka platí pouze u dětí v doprovodu rodičů pro koloběžky a malá kola. Kočárky jsou povoleny.