Je odstartováno! Dejte si online dávku adrenalinu na našem novém webu

Valentino Rossi a Chuck Norris sice nestárnou, ale jinak zub času funguje nekompromisně. Po letech věrné služby zestárnul i náš web, proto byl nejvyšší čas zajet do depa a přestrojit pomačkanou kapotáž. Před malou chvílí jsme s fungl novým strojem vyrazili na trať a budeme rádi, když ho projedete s námi.

Chceme, aby všechno šlapalo na sto procent, ale při testování nové techniky se ani ty nejlepší závodní týmy nevyhnou drobnému problému, který je potřeba vyladit. Proto nás prosím omluvte, pokud něco nejede podle vašich představ. V případě, že narazíte na chybku, dejte nám o ní vědět, budeme rádi.

Tak co je nového?

Vlastně všechno. Ze závodů a dalších akcí máme skvělé fotky (například od našeho dvorního Fotografa z Ostravy), které na starém webu neměly šanci dostat takový prostor, který si zaslouží. Proto v novém designu narazíte na pěkné obrázky prakticky všude, kam zabrousíte. Pro začátek určitě zkuste sekci Foto & Video.

Momentálně u nás můžete absolvovat pět typů motoškol, což starý web svojí strukturou nezvládal pobrat. Důležité informace zanikaly a vy jste nám psali, kdy kde co a jak. Zmatek zažehnán, pro každý z kurzů najdete důležité notičky přehledně na jednom místě. Můžete se přesvědčit třeba na příkladu Motoškoly po zadním. Mimochodem, chlapi kolem Adama Peschela ze Special Brothers Crew pro vás mají ještě jeden termín na 9. a 10. října.

Velmi důležitá je i část věnovaná Grand Prix České republiky. I tady najdete přehledně veškerý informační servis. Jen nám dejte chvilku, ať pro vás obsah vyladíme s precizností tovární stáje. Prozatím se můžete mrknout, kolik času ještě zbývá do dalšího ročníku.

Praktické informace až na prvním místě

Je dobré mít v základních věcech jasno. Proto na nových stránkách najdete interaktivní mapu areálu Masarykova okruhu, návod kudy k nám nebo info o GRID hotelu. Z webu se lehce prokliknete i na vlastní stránky Polygonu Brno.

To bychom měli. Na pár řádků jsme se vám pokusili vměstnat to nejdůležitější, co nový web Automotodromu Brno nabízí. Každopádně je toho mnohem víc, tak vezměte za plyn a projeďte se stránku po stránce.

Za přípravu nových webových stránek děkujeme brněnské digitální agentuře Cognito. Borci ze štatlu si bóchli šichtu jak sviňa, ale výsledek je betálné.

Spustili jsme provoz všech našich aktivit!Čtěte podrobnosti
Hello. Add your message here.