registrovat |

e-mail:

heslo:

Grand Prix České Republiky 2018 3/8 - 5/8 2018 Masarykův okruh Brno

on-line poradnajméno:

e-mail:

předmět:

dotaz:

Dobry den, kdy , prosim, zacne online prodej vstupenek na GP Brno 2016? Dekuji Dobrý den. Automotodrom Brno byl do roku 2015 prodejcem vstupenek na závody Grand Prix České republiky na základě smluvního vztahu s promotérem seriálu MotoGP. Deklarovaným smluvním partnerem promotéra pro rok 2016 je Spolek pro GP ČR Brno založený Statutárním městem Brnem, Jihomoravským krajem a Centrálou cestovního ruchu Jihomoravského kraje. Automotodrom Brno nebyl tímto subjektem dosud vyzván k jakékoliv aktivitě ve věci zajištění Grand Prix České republiky 2016, není oprávněn vydávat ani prodávat vstupenky na závod a není ani informován o cenách těchto vstupenek, organizaci diváckých tribun při závodu v roce 2016, termínu spuštění předprodeje vstupenek ani systému a formě jejich prodeje. Děkujeme za pochopení.
Dobry den, chcem sa spytat, odkedy sa daju kupit listky na motogp 2016? dakujem Dobrý den. Automotodrom Brno byl do roku 2015 prodejcem vstupenek na závody Grand Prix České republiky na základě smluvního vztahu s promotérem seriálu MotoGP. Deklarovaným smluvním partnerem promotéra pro rok 2016 je Spolek pro GP ČR Brno založený Statutárním městem Brnem, Jihomoravským krajem a Centrálou cestovního ruchu Jihomoravského kraje. Automotodrom Brno nebyl tímto subjektem dosud vyzván k jakékoliv aktivitě ve věci zajištění Grand Prix České republiky 2016, není oprávněn vydávat ani prodávat vstupenky na závod a není ani informován o cenách těchto vstupenek, organizaci diváckých tribun při závodu v roce 2016, termínu spuštění předprodeje vstupenek ani systému a formě jejich prodeje. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat jestli už je známý předprodej vstupenek na Grand prix 2016. Předem vám velice děkuji. S pozdravem Kočová Zuzana Dobrý den. Automotodrom Brno byl do roku 2015 prodejcem vstupenek na závody Grand Prix České republiky na základě smluvního vztahu s promotérem seriálu MotoGP. Deklarovaným smluvním partnerem promotéra pro rok 2016 je Spolek pro GP ČR Brno založený Statutárním městem Brnem, Jihomoravským krajem a Centrálou cestovního ruchu Jihomoravského kraje. Automotodrom Brno nebyl tímto subjektem dosud vyzván k jakékoliv aktivitě ve věci zajištění Grand Prix České republiky 2016, není oprávněn vydávat ani prodávat vstupenky na závod a není ani informován o cenách těchto vstupenek, organizaci diváckých tribun při závodu v roce 2016, termínu spuštění předprodeje vstupenek ani systému a formě jejich prodeje. Děkujeme za pochopení.
Přeji dobrý den a prosím o informaci, zda i pro Moto GP 2015 bude umožněn volný vstup pro seniory od určité věkové hranice (v roce 2014 to byl ročník 1947 a starší). Děkuji za odpověď. Hana Mikulková Skalická
zahajiliste predprodej na velkou cenu,do konce roku se slevou za 1190kc ale omeziliste vstup na tribuny.V loni za stejnou cenu jsme mohli na tribuny ,B,C,D,E,F,G,ale ted je vstup jen na tribuny B,C,D,E TAK BY ME ZAJIMALO PROČ?
Vstupenka Silver v předprodeji na kolik dní
Dobrý večer, jsme (celá rodina) hrozně radi ,zě se v Brně pojede :). Organizace je super , jen na malé drobnosti a to: podchod :( a lavičky u stánků , které si rozeberou navštěvníci a pak není kde si sednout k jídlu(ani děti). Jelikož jsme tam celé tři dny tak bych moc prosil o zlepšení "kuchyně"....trochu rozmanitosti , byť vím , že to není "sranda". Jinak uplně super a přejeme hodně štěstí. S pozdravem Mirek
Dobrý den. Bude i v roce 2015 možné, aby závody moto GP v sobotu a v neděli navštívila osoba v důchodovém věku zdarma (nebo jestli bude nějaká hranice věku podle roku narození jako doposud). Jelikož navštěvuji s rodinou závody mnoho let a beru i otce ročníku narození 1946 a ještě ZTP (vážná nemoc). Bohužel vzhledem ke zdravotním potížím otce se může stát, že budu muset závodní víkend ukončit předčasně a opustit okruh např. do nemocnice, zajímám se o tento vstup osoby ročníku 1946 zdarma. V opačném případě jste bohužel přišli o 3 víkendové platící návštěvníky. Děkuji za pochopení této situace a za odpověď.
Dobrý den, chci se zeptat, jestli bude možné zakoupit vstupenku pouzen na hlavní závod třídy MotoGP? Respektive 1denní vtupenku a jestli jde uplatnit nějaká studentská sleva. Děkuji Petr Kozák Dobrý den, jednodenní vstupenky budou v prodeji na sobotu a neděli. Nedělní vstupenka bude v přímém prodeji stát 1750 Kč, v tuto chvíli se vám tedy stále vyplatí koupit třídenní vstupenku v předprodeji za 1590 Kč. Studentské slevy na vstupenky nenabízíme. Hezký den Automotodrom Brno, a.s.
Dobrý den, poslední roky se mi jeví doprovodný program v rámci nedělní motogp jako fádní. Dokonce vloni jsem na Céčku ani žádnou akci nezaznamenal. Dříve běžné seskoky parašutistů, jízdy moto kaskadérů, vystoupení mažoretek ...... a perfektních Gripenů jsou patrně minulostí. Copak by nešlo například v rámci propagace armády udělat něco podobného? Vždyť letiště v Náměšti je tak blízko. V dnešní době všude proklamovaných úspor se to může zdát jako malichernost, ale věřte mi, že pro běžného návštěvníka je to poměrně zásadní zážitek a vyplnění někdy zdlouhavých přestávek mezi závody. Letos v Assenu například průlet čtyř F-16 a auto a moto kaskadéři. Berte to prosím jen jako malou připomínku k jinak bezchybné organizaci. S pozdravem Burian M. Dobrý den, za připomínku děkujeme a můžeme vám prozradit, že se letos dočkáte nějakých novinek. Plánujeme rozšíření doprovodného programu a určitě dojde i na nějaké překvapení podobné tomu v Assenu.
GOLD

Grand Prix bez omezení?
Se vstupenkou GOLD

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Navštivte shopping zónu u hlavní brány a užijte si výhled z nejoblíbenější tribuny C!

více
SILVER

VSTUPENKA SILVER:  Na čtyři tribuny za super cenu!

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky před tribunami D a G.

více
Vaše názory nás zajímají!


Nenašli jste potřebné informace ke Grand Prix? Chcete nám sdělit své zkušenosti nebo nápady, jak závody na Masarykově okruhu vylepšit? Napište nám prostřednictvím webového formuláře.

Pomozte nám udělat Grand Prix České republiky ještě lepší!

více