registrovat |

e-mail:

heslo:

Grand Prix České Republiky 2018 3/8 - 5/8 2018 Masarykův okruh Brno
string(4) "2496"

Ubytování nejen během Grand Prix ČR

GRID hotel – bydlete přímo v areálu Masarykova okruhu 

Vyberte si z 60 vysoce komfortních pokojů a 4 apartmá, splňujících veškeré parametry evropského čtyřhvězdičkového standardu.

Start do nového dne Vám zpříjemní svojí nabídkou snídaňový GRID BuffetGRID Club i nedaleká restaurace Paddock s letní terasou Vám naopak budou k dispozici po celý den.

Samozřejmostí jsou Wi-Fi, parkoviště pro osobní auta i autobusy, individuálně nastavitelná klimatizace, hotelové služby, vyžití v rámci Automotodromu, catering a organizační podpora při realizaci firemních a velkých akcí.

Vstoupit na stránky GRID hotelu

GRID hotel

GP Rooms – doporučené ubytování v Brně v průběhu MotoGP s autobusovou dopravou na okruh

Poskytneme Vám ideální zázemí v průběhu MotoGP Brno

Můžete si vybrat ze 2 kategorií ubytování: Economy a Standard. V předchozím roce jsme obdrželi hodnocení 9,5 z 10 od 2000 hostů. Naše ubytovací kapacity jsou přímo v Brně vzdálené jen 15 minut od centra Brna.

Těšíme se na Vaši návštěvu během víkendu MotoGP v Brně.

Pokoje Standard

pa4 01 pokoj
pa4 02 pokoj_430
pa4 03 kuchynka_430
pa4 04 koupelna_430

Pokoje se nachází 15 minut jízdy tramvají do centra Brna, 25 minut jízdy od závodního okruhu MotoGP, 5 km od hradu Špilberk a 12 km od nejbližšího letiště Brno-Tuřany.

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a je vybaven ložním prádlem. Snídaně je zahrnuta v ceně ubytování. Celý objekt je nově zrekonstruován.

Restaurace se nachází v areálu. Ve společných prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Recepce je otevřena non-stop. Hovoříme německy, anglicky, italsky/španělsky a česky. K dispozici je bezplatné parkoviště v areálu.

Adresa: Kolejní 2, Brno

Koupelna: Vlastní | Snídaně: Ano
Cena 2L pokoje: 2080 CZK / noc  2860 CZK

Pokoje Economy

listovykoleje_21
listovykoleje_22
listovykoleje_23
listovykoleje_24 - koupelna

Pokoje se nachází 8 minut jízdy tramvají do centra Brna, 20 minut jízdy od závodního okruhu MotoGP, 3 km od hradu Špilberk a 11 km od nejbližšího letiště Brno-Tuřany.

Pokoje mají společnou koupelnu a jsou vybaveny ložním prádlem.

Restaurace se nachází v blízkém okolí. Ve společných prostorách je dostupné Wi-Fi zdarma. Recepce je otevřena non-stop. Hovoříme německy, anglicky, italsky/španělsky a česky. Parkování možné v okolí budovy.

Adresa: Kounicova 46/48, Brno

Koupelna: Sdílená | Snídaně: Ne
Cena 2L pokoje: 1560 CZK / noc  1820 CZK

GOLD

Grand Prix bez omezení?
Se vstupenkou GOLD

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Navštivte shopping zónu u hlavní brány a užijte si výhled z nejoblíbenější tribuny C!

více
SILVER

VSTUPENKA SILVER:  Na čtyři tribuny za super cenu!

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky před tribunami D a G.

více
Vaše názory nás zajímají!


Nenašli jste potřebné informace ke Grand Prix? Chcete nám sdělit své zkušenosti nebo nápady, jak závody na Masarykově okruhu vylepšit? Napište nám prostřednictvím webového formuláře.

Pomozte nám udělat Grand Prix České republiky ještě lepší!

více