registrovat |

e-mail:

heslo:

Grand Prix České Republiky 2018 3/8 - 5/8 2018 Masarykův okruh Brno
string(4) "2715"

Praktické informace před Grand Prix

Doprava a parkování

Přijíždíte-li po dálnici D1, použijte exity 178 a 182. Míříte-li na Grand Prix z Brna, je nejlepší využít bezplatné autobusové linky „400“, která ve špičky v 5minutových intervalech vyjíždí ze samotného centra – z Mendlova náměstí.

Parkovací plochy jsou k dispozici při příjezdu ze všech směrů. Všechny plochy jsou v docházkové vzdálenosti, případně obsluhované bezplatnou okružní autobusovou linkou „X“. Přehlednou mapku naleznete níže.

Dbejte vždy pokynů pořadatelů a policie, dopravní situace i obsazenost ploch se totiž mění. V případě velmi nepříznivého počasí budou využity zpevněné parkovací plochy, u nichž bude opět zajištěna bezplatná autobusová doprava na okruh i zpět.

 Parkování během GP 2017

Tipy

Vyrazte na Grand Prix ráno co nejdříve, platí to zejména pro neděli, kdy je nápor diváků největší. Areál je přístupný již od 6.30. Využijte toho!

Při vstupu do areálu budou probíhat bezpečností prohlídky, nechte proto raději doma vlastní občerstvení, ale také jízdní kola, zvířecí mazlíčky či zábavní pyrotechniku (návštěvní řád naleznete zde).

Vstupenky

Do neděle 30. července jsou vstupenky stále k dispozici online zde. Od středy 2. srpna budou k dostání přímo na pokladnách Masarykova okruhu (více informací a otevírací doby pokladen jsou k dispozici zde), a to včetně vstupenek jednodenních. Na místě lze platit nejen hotovostí, ale i platební kartou. Kromě vstupenek na přírodní tribuny GOLD jsou stále k dispozici i poslední kusy místenek na tribuny sedadlové, se kterými se navíc dostanete i na všechny tribuny přírodní.

Doprovodný program

Středa 2. srpna

17.30 – 18.30   Autogramiáda a rozhovory s motocyklovými závodníky, Galerie Vaňkovka, centrální náměstíčko     

17.30                Beseda s komentátorem a fotografem Martinem Strakou, Technické muzeum, Purkyňova 105, Brno

Čtvrtek 3. srpna

11.00 – 13.00   JetSurf exhibice motocyklových závodníků na Brněnské přehradě

Oficiální pre-event, při kterém se na surfových prknech poháněných spalovacím motorem předvedou světová esa motocyklového závodění. Předběžně přislíbená účast: Jonas Folger, Karel Abraham, Franco Morbidelli, Thomas Lüthi, Mattia Pasini, Enea Bastianini, Jakub Kornfeil.

Brněnská přehrada, Rakovecká 24, Brno

GOLD

Grand Prix bez omezení?
Se vstupenkou GOLD

Se vstupenkou GOLD můžete do areálu kteroukoliv branou a procházet můžete i tranzitní trasy včetně tunelů START a SCHWANTZ. Navštivte shopping zónu u hlavní brány a užijte si výhled z nejoblíbenější tribuny C!

více
SILVER

VSTUPENKA SILVER:  Na čtyři tribuny za super cenu!

Vstupenka SILVER vás opravňuje ke vstupu na čtyři přírodní tribuny Masarykova okruhu, mezi kterými můžete volně procházet. Na každé tribuně je k dispozici plné zázemí včetně občerstvení. Velkoplošné obrazovky před tribunami D a G.

více
Vaše názory nás zajímají!


Nenašli jste potřebné informace ke Grand Prix? Chcete nám sdělit své zkušenosti nebo nápady, jak závody na Masarykově okruhu vylepšit? Napište nám prostřednictvím webového formuláře.

Pomozte nám udělat Grand Prix České republiky ještě lepší!

více