registrovat |

e-mail:

heslo:

ENDURO Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Kurz pro milovníky cestovních endur - naučíme vás jezdit v terénu
string(4) "1893"

Termíny a objednávky

  

Pořiďte si kurz na sezónu 2018 v dostatečném předstihu. Termíny vypíšeme v lednu 2018, ihned poté si budete moci rezervovat konkrétní datum. 

Termíny kurzů ENDURO motoškoly

 

Duben

Květen

Červen

Září

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Cena kurzu

 

3 490 Kč

On-line prodej

Výběr termínu

V on-line prodejním systému si vyberte daný termín kurzu, který přímo zakoupíte. Tím máte místo v zakoupeném termínu automaticky rezervováno, není třeba jej potvrzovat. 

Rezervace termínu - pro držitele voucheru

Pokud jste držitelem voucheru na ENDURO Motoškolu bez stanoveného data kurzu, vyberte si po vypsání termínů nejvhodnější termín z tabulky výše a rezervujte si jej mailem na adrese liskova@brno-circuit.com.
Pro držitele voucherů vždy držíme v kurzech kapacitu.

HARD ENDURO

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více
Objednejte si voucher

ENDURO Motoškola
Celodenní kurz za 3 490 Kč

Rezervujte si už nyní kurz ENDURO Motoškola 2017 za výhodných 3 490 Kč. Voucher s plovoucím termínem lze volně uplatnit po vypsání konkrétních kurzů po celou sezonu 2017.

On-line nákup