registrovat |

e-mail:

heslo:

ENDURO Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Kurz pro milovníky cestovních endur - naučíme vás jezdit v terénu
string(4) "1891"

program kurzu

 

Kurz enduroškoly trvá 10.00 do 18.00 a zahrnuje:

  • 120 minut – teoretická výuka, technická příprava a zdravověda
  • 210 minut – překonávání překážek a ovládání  motocyklu v nízkých rychlostech
  • 90 minut – volná jízda na enduropolygonu a trati v lese
  • no limit – konzultace s instruktory, technické konzultace, diskuze

9.30 – 12.00  

Po příjezdu na okruh se zaregistrujete na recepci kurzu a potkáte se s dalšími účastníky Enduroškoly. Hned při registraci dostanete poznámkový blok a pamětní tričko Motoškoly. Už v době před začátkem kurzu můžete využít bezplatné konzultace s instruktory, kteří vám individuálně poradí s přípravou motocyklu.

10.00 – 12.00

Teoretická část kurzu probíhá ve výukové místnosti v budově řídicí věže Masarykova okruhu a dozvíte se v ní, jak se cestovní či lehké sportovní enduro ovládá a jak na jízdu v terénu připravit naši mysl i tělo. Díky motocyklu umístěnému přímo v učebně je i teoretická část výuky orientovaná prakticky. Instruktoři vám názorně převedou jízdní pozice, správné nastavení ovládacích páček či základní technické úkony. Následuje kurz off-roadové zdravovědy.

13.00 – 15.30

A jdeme do stupaček! Speciálně pro účely naší Enduroškoly jsme uprostřed Masarykova okruhu vybudovali tréninkový polygon, kde si společně vysvětlíme, jak rychle a efektivně překonávat typické endurové překážky, jak zdolat výjezd či jak rychle a technicky správně projet zatáčku.  

15.45 – 18.00

Volná jízda na trati. Poslední blok naší enduroškoly je tvořen třemi 45 minutovými bloky, ve kterých dostanete možnost svézt se na tréninkovém polygonu s umělými přkážkami a na přírodní trati namotané v přilehlých lesích. Přesně tady je prostor nejen pro vaši jízdu, ale také pro konzultace s intruktory, kteří vás budou po celou dobu doprovázet. Na závěr vám ještě dáme možnost vyzkoušet si trať na testovacích motorkách od našich partnerů.

  

Časový plán
9.30 Registrace
10.00 - 12.00 Teorie (učebna), technika, zdravověda
12.00 - 13.00 Oběd
13.00 - 13.45 Praxe – základy – trénink základních dovedností
14.00 - 15.30 Praxe - pokročilé techniky - výjezd, sjezd, zatáčka, skok
15.45 - 16.30 Praxe – jízdy - průjezd celé tratě s překážkami pod dohledem instruktorů
16.45 - 17.30 / 18.00 Praxe – lesní trať – jízdy v terénu a trénink akcelerace a brždění v terénu

 

 

HARD ENDURO

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více
Objednejte si voucher

ENDURO Motoškola
Celodenní kurz za 3 490 Kč

Rezervujte si už nyní kurz ENDURO Motoškola 2017 za výhodných 3 490 Kč. Voucher s plovoucím termínem lze volně uplatnit po vypsání konkrétních kurzů po celou sezonu 2017.

On-line nákup