registrovat |

e-mail:

heslo:

ENDURO Motoškola MASARYKOVA OKRUHU Kurz pro milovníky cestovních endur - naučíme vás jezdit v terénu
string(4) "1922"

Firemní a skupinové kurzy

Kurz ENDURO Motoškola Masarykova okruhu můžete absolvovat se svými přáteli, kolegy nebo klienty i mimo veřejné termíny. Pro individuální kurzy zajišťujeme i výukové motocykly a další služby jako catering, doprovodný program a další.

Individuální nabídku pro firemní a skupinkvé kurzy pro vás připraví obchodní manažer Automotodromu Brno Radim Dirgas.

Radim Dirgas
email:  dirgas@brno-circuit.com
tel.       +420 546 123 301
mobil: +420 605 205 154

 

HARD ENDURO

HARD ENDURO Motoškola je celodenní kurz zaměřený na majitele sportovních endur či lehkých terénních motocyklů typu KTM Freeride, kteří by se rádi při svém jezdění v terénu či závodění posunuli dále. Poradíme vám, jak si nastavit motorku, a jak získat správnou techniku a díky tomu si pak užít i ty nejtěžší překážky. 

více
SKÚTR Motoškola

SKÚTR Motoškola je kurz pro začínající jezdce s minimem zkušeností. Je vhodný pro patnáctileté "nováčky" na silnicích, i ty, kteří si  skútr pořizují jako doplněk k autu a nikdy neabsolvovali výcvik v autoškole. V dopoledním kurzu se naučíte jezdit bezpečně a zároveň tak, abyste na silnici nebyli "lovnou zvěří".

 

 

více
Objednejte si voucher

ENDURO Motoškola
Celodenní kurz za 3 490 Kč

Rezervujte si už nyní kurz ENDURO Motoškola 2017 za výhodných 3 490 Kč. Voucher s plovoucím termínem lze volně uplatnit po vypsání konkrétních kurzů po celou sezonu 2017.

On-line nákup